“فوق العاده ای رنج”: در نامه ای به ملت PM مودی اشاره به مهاجران

'Tremendous Suffering': In Letter To Nation, PM Modi Refers To Migrants

ساعت مودی وجود دارد گفت: بسیاری از چالش ها و مشکلاتی که کشور ما چهره (فایل)

دهلی نو:

نارندرا نخست وزیر در نامه ای به ملت یک سال به دوره دوم خود گفت: ملت در زمان تاریخی تصمیم گیری و پیشرفت به سرعت در سال گذشته اما اذعان کرد که کارگران مهاجر کارگران و دیگران “دچار فوق العاده ای درد و رنج” در طول coronavirus بحران است. او همچنین پیش بینی کرد که هند در تنظیم یک مثال در احیای اقتصادی و تعجب جهان مانند آن را در مبارزه با این بیماری همه گیر.

“در بحران این قدر می تواند آن را قطعا نمی توان ادعا کرد که هیچ کس دچار هر گونه مشکل و یا ناراحتی. ما کارگران مهاجر و کارگران و صنعتگران و صنعتگران در مقیاس کوچک صنایع دستفروشان و از جمله هموطنان قرار گرفته اند فوق العاده ای رنج” ساعت مودی گفت: در نامه خود خطاب به “هموطنان سرخپوستان”.

“ما باید به مراقبت برای اطمینان حاصل شود که ناراحتی که ما رو فراموش نمی نوبه خود به بلایای طبیعی است.” دهها هزار نفر از مهاجران رانده شده به ناامیدی از دست دادن شغل و پیاده روی دوچرخه سواری یا سوار کامیون برای هزاران کیلومتر شد تعریف تصویر از coronavirus مستند اجرا در اواخر ماه مارس است.

نخست وزیر گفت که او آگاه بود که بسیاری لازم است انجام شود. “وجود دارد بسیاری از چالش ها و مشکلاتی که کشور ما با آن روبروست. من روز و شب. وجود دارد می تواند کمبود در من اما چیزی وجود دارد که کشور ما فاقد آن است. بنابراین به اعتقاد من در شما قدرت و توانایی های خود را حتی بیشتر از من در باور کنم” او گفت: “تکرار کرد و خود را سرود متکی به هند است.

“با توجه به همه گیر جهانی این است که قطعا یک زمان بحران اما برای ما سرخپوستان این نیز یک بار برای یک شرکت حل و فصل. ما باید همیشه به یاد داشته باشید که در حال حاضر و آینده از 130 کرور هرگز دیکته شده توسط یک سختی است.”

ساعت مودی گفت: “طلایی فصل” آغاز شد و در هند دموکراسی در این روز در سال گذشته زمانی که او به قدرت رسید برای دوم شد. آن بود که پس از چندین دهه است که این کشور رای دادند به عقب کامل-مدت دولت با اکثریت.

“در طول زمان عادی من شده اند که در میان شما. اما در حال حاضر شرایطی اجازه نمی که. است که چرا من به دنبال نعمت خود را از طریق این نامه است.”

در پنج سال گذشته دستگاه اداری “شکست خود را رایگان از وضع موجود و از باتلاق فساد و همچنین misgovernance” این ساعت نوشت.

هند و قامت به طور قابل توجهی افزایش یافت, او گفت:, و کرامت ضعیف بود افزایش یافته است. او ذکر شده اقدامات انجام شده توسط دولت او و نیز به یاد می آورد 2016 فولاد اعتصاب در اردوگاه های تروریستی در سراسر خط کنترل و 2019 حمله هوایی به بمب ترور سایت آموزش عمیق در داخل پاکستان است.

“در سال 2019 مردم هند رای دادند نه صرفا برای تداوم بلکه با یک رویا – از مصرف هند به ارتفاعات جدید,” او گفت:.

در سال گذشته PM مودی نوشت: برخی تصمیمات دولت او به طور گسترده ای مورد بحث و باقی می ماند در گفتمان عمومی.

او با اشاره به لغو از وضعیت ویژه به جامو و کشمیر تحت ماده 370 گفت: “تقویت روح وحدت ملی و یکپارچگی”. او همچنین با اشاره به دادگاه عالی ایودیا حکم.

در تابعیت متمم قانون که دیدم در سراسر کشور اعتراض ب. ظ گفت: “این یک بیان از هند شفقت و روح از شمول”.

به عنوان یک نتیجه از سیاست ها و تصمیمات دولت خود روستا-شهری فاصله کاهش, نخست وزیر گفت. “لیست جمله تاریخی اقدامات و تصمیمات گرفته شده در منافع ملی خواهد بود بیش از حد طولانی به جزئیات در این نامه است. اما من باید بگویم که هر روز از این سال دولت مشغول به کار دور ساعت با قدرت گرفتن و اجرای این تصمیمات است.”

در گیر PM مودی گفت: “بسیاری می ترسید که هند را تبدیل به یک مشکل برای جهان زمانی که تاج بازدید هند است. اما امروز شما را تبدیل جهان به نظر می رسد در ما. شما ثابت کرده اند که قدرت جمعی و پتانسیل سرخپوستان بی نظیر است حتی در مقایسه به قدرتمند و مرفه کشورهای جهان است. توان آن را به کف زدن و روشنایی یک لامپ به ارج نهادن تاج رزمندگان توسط هند نیروهای مسلح Janta مقررات منع رفت و آمد و یا وفادار پایبندی به قوانین در سراسر کشور مستند در هر مناسبت شما نشان داده اند که Ek بهارات تضمین برای Shrestha بهارات.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de