شفاف و شاداب وجود دارد و در اینجا که در آن شما می توانید یکی

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

به سادگی با اضافه کردن گیاهان در محیط داخلی می توانید یک آپارتمان را به زیبایی تبدیل یکنواخت و خسته کننده فضای مرده را به چیز دیگری مانند یک بهشت گرمسیری یا غیرمتعارف باغ. و اگر شما یکی از خاص “مشاهده از طریق” شاداب شما حتی می توانید اتاق خود را به یک چشم انداز بیگانه.

این Haworthia cooperi است و نه حقیقی به دنبال شاداب شناخته شده برای خود را شفاف و کیفیت. این گیاه بومی شرق استان کیپ در آفریقای جنوبی و ویژگی های توده آبی-سبز برگ که به صورت یک روزت شکل. آنچه باعث می شود آن را منحصر به فرد در میان گیاهان است که آن را به “ویندوز” در حاشیه برگ های آن اجازه می دهد نور از آن عبور برای فتوسنتز است. در برخی از گونه های کل برگ نکته می تواند شفاف باشد.

آن را آسان شاداب به رشد بیش از حد. اگر شما با موفقیت انجام مراقبت از آلوئه سپس درمان است بیشتر یا کمتر همان Haworthia. متعددی وجود دارد که فروشندگان در Etsy که در حال حمل و نقل Haworthias یا به عنوان دانه های کامل و یا گیاهان.

در محیط زیست طبیعی خود آن را دوست دارد در حال رشد زیر سایه یک درخت و یا درختچه بنابراین در خانه یا محل کار شما فقط آن را ترک در یک پنجره به صورت سه تا چهار ساعت در روز. اگر آن را بیش از حد قرار گرفتن در معرض آفتاب (آن نور را دوست دارد اما هرگز مستقیم آفتاب کامل), برگ های آن زرد یا سفید.

همانطور که برای آبیاری و روح آن را سخاوتمندانه در طول فصل تابستان اجازه می دهد که خاک خشک بین waterings. در طول زمستان شما فقط باید به یک بار در ماه. مانند بسیاری از گیاهان شاداب و مطمئن شوید که آن را هرگز نشسته در آب به عنوان آن می تواند باعث ریشه آسیب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>