قطار رزومه در روز سه شنبه صورت سپر برای مسافران

Trains Resume On Tuesday, Face Shields For Passengers

این مرکز آغاز شده است به سهولت مستند است که با توجه به بالابر در تاریخ 17 مه (فایل)

دهلی نو:

یکی از بزرگترین شبکه قطار را “به تدریج” راه اندازی مجدد عملیات از روز سه شنبه به عنوان کشور برطرف آن coronavirus مستند به عنوان تعدادی از موارد صلیب 60,000 با بیش از 2 ، 000 مرگ و میر.

برخی از 30 سفر با قطار – 15 جفت از سفر بازگشت – اجرا خواهد شد از دهلی نو به شهرهای دیگر از جمله بمبئی بنگلور و چنای راه آهن گفت: امروز.

“راه آهن هند قصد دارد به تدریج راه اندازی مجدد قطار مسافری عملیات از 12 ماه مه سال 2020… بعد از آن راه آهن هند باید شروع بیشتر خدمات ویژه در مسیرهای جدید” وزارت راه آهن در بیانیه ای گفت.

“آن خواهد بود و اجباری برای مسافران به سایش پوشش و تحت غربالگری در خروج و تنها بدون علامت مسافران اجازه خواهد داشت به هیئت مدیره قطار.”

گسترده شبکه قطار که تا به حال انجام شده بیش از 20 میلیون مسافر روزانه متوقف شد در اواخر ماه مارس به عنوان مرکز اعمال سخت lockdown برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

تعداد محدودی از خدمات شده اند عامل در روزهای اخیر برای کمک به رشته فقیر روستایی, کارگران مهاجر که شغل خود را از دست در این مستند به بازگشت به روستاهای خود را.

این مرکز آغاز شده است به سهولت مستند است که با توجه به آسانسور در مارس 17, اما ایالتی حمل و نقل عمومی و پروازهای داخلی و بین المللی بود که تا کنون مبتنی باقی می ماند.

مقامات روز یکشنبه گزارش داد 62,939 موارد با 2,109 مرگ و میر با روز های اخیر شاهد رکورد جهش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im