بلیط قطار لغو شده تا 30 ژوئن مهاجر مسافر ویژه به ادامه

Coronavirus Lockdown: Train Tickets Cancelled Till June 30, Migrant, Passenger Specials To Continue

دهلی نو:

از راه آهن تا لغو تمام بلیط ها به صورت منظم قطار مسافری از جمله پست الکترونیکی/اکسپرس و حومه خدمات سفر رزرو تا ژوئن 30. هزینه کامل داده خواهد شد و برای تمام مسافران که بلیط ایستاده لغو راه آهن گفت: در بیانیه منتشر شده روز شنبه صبح.

در این بیانیه همچنین روشن است که “shramik (کارگر)” – قطار در حال اجرا به حمل و نقل رشته مهاجران به ایالات – و “ویژه” مسافر قطار – که این هفته آغاز شده و در حال اجرا بین دهلی نو و 15 ایستگاه های بزرگ – ادامه خواهد داد به کار به عنوان برنامه ریزی شده.

ماه گذشته, به گزارش خبرگزاری PTI راه آهن مسترد اطراف تومان 1,490 کرور پس از 94 لاخ بلیط رزرو قبل از این مستند بود تحمیل لغو شد. بیشتر 830 تومان کرور روپیه بود مسترد برای سفر برنامه ریزی شده بین ماه های مارس 22 مارس 14 فاز اول این مستند.

همه غیر ضروری قطار مسافر از جمله خدمات معلق شده بود از مارس 22 سه روز قبل از شروع در سراسر کشور مستند به شکستن coronavirus زنجیره انتقال.

اما روز یکشنبه با راه آهن اعلام کرد قصد دارد برای راه اندازی مجدد قطار مسافری در یک روش مرحله به مرحله پنج روز قبل از پایان مرحله سوم از coronavirus مستند به عنوان دولت به نظر می رسد به دوباره شروع به زندگی عادی و تقویت اقتصاد ملی است.

این “ویژه” آموزش (15 قطار 30 سفر) برای اولین بار است که رفتگان در روز سه شنبه را ترک خواهد کرد از دهلی نو و اتصال شهرستانها در آسام و بنگال Bihar, Chhattisgarh, Gujarat, Jammu, Jharkhand, Karnataka, کرالا, ماهاراشترا, Odisha, Tamil Nadu, Telangana و تریپورا.

راه آهن نیز اجرا 642 “shramik” قطار ویژه از شنبه, اخبار آژانس آنی گفته است. این قطار انجام شده حدود 7.9 لاخ مهاجران و دیگر رشته میان coronavirus مستند بازگشت به صفحه اصلی متحده است.

Lakhs از مهاجران بودند از سمت چپ رشته را در سراسر کشور پس از این مستند برای اولین بار تحمیل شده است. با هیچ شغل و پول و غذا و سرپناه و با حمل و نقل عمومی از جمله قطار بسته بودند مجبور به سعی و راه رفتن صدها کیلومتر صفحه اصلی راه اندازی یک بحران عظیم.

دولت بنا به گزارش رانده ترس از سیاسی واکنش در نهایت مجاز قطار ویژه اجرا می شود برای مهاجران و دیگر رشته مردم است.

قبل از مستند راه آهن عمل حدود 12000 قطار هر روز حمل و نقل Rs 28,032.80 کرور ارزش کالا و درآمد Rs 12,844.37 کرور از مسافر کرایه در سه ماهه سوم 2019/20 به تنهایی با توجه به PTI.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im