بلیط قطار شمارنده برای باز کردن در انتخاب ایستگاه های راه آهن از فردا

Train Ticket Reservation Counters To Open At Select Railway Stations From Tomorrow

تا حالا بلیط قطار تنها می تواند رزرو از طریق وب سایت IRCTC. (فایل)

دهلی نو:

راه آهن هند باز خواهد شد خود را رزرو شمارنده در انتخاب ایستگاه برای رزرو فقط محفوظ بلیط از فردا به هیئت مدیره راه آهن گفت: در سفارش امروز.

آن گفت: آن را نیز اجازه می دهد تا رزرو محفوظ بلیط از مشترک مراکز خدمات (CSC) و از طریق فروش بلیط عوامل با اثر از روز جمعه.

این منطقهای راه آهن دستور داده شده است که برای تصمیم گیری و اطلاع افتتاح رزرو شمارنده با توجه به نیازهای محلی و شرایط سفارش اعلام کرد.

این رزرو شمارنده و همچنین CSCs بودند بسته پس مارس 25 هنگامی که یک مستند در سراسر کشور برای جلوگیری از شیوع کروناویروس آغاز شد.

پیش از آن در روز راه آهن وزیر Piyush Goyal گفت: رزرو بلیط قطار از سر گرفته خواهد شد در حدود 1.7 لاخ CSCs در سراسر کشور از فردا (جمعه) ساخت خدمات در دسترس برای کسانی که در مکان های از راه دور که در آن دسترسی به رایانه و اینترنت ناچیز است و یا وجود ندارد.

“ما را به هند نسبت به حالت عادی است.”

راه آهن گفت: رزرو شمارنده باز خواهد شد از روز جمعه در یک روش مرحله به مرحله همراه با انتشار اطلاعات در مورد مکان های مربوطه خود و زمانبندی طبق نیازهای محلی و شرایط.

“این ممکن است به ذکر است که در حال اجرا از Shramik قطار ویژه ادامه خواهد داد به کار گرفته شده توسط دولت های محلی و دولت ها طبق پروتکل های موجود. باز از این رزرو امکانات را به طور قابل توجهی کاهش بار مسافران بسیاری از آنها بستگی دارد شمارنده بلیط برای سفر” آن را گفت.

این منطقهای راه آهن باید پایبند به استاندارد اجتماعی فاصله دستورالعمل و رعایت پروتکل های بهداشت در نظر مداوم COVID-19 pandemic هیئت مدیره گفت: در آن منظور.

در حال حاضر مسافران تنها می تواند رزرو بلیط برای 15 جفت از قطار ویژه در حال اجرا در Rajdhani مسیر و 100 جفت از قطار ویژه که در حال برنامه ریزی برای شروع عملیات از 1 ژوئن.

همانطور که در حال حاضر بلیط این قطار تنها می تواند رزرو آنلاین از طریق IRCTC پورتال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im