تجارت می تواند حواس پرت جمعه به دلیل برخی از ویژگی های بازار سهام در شرایطی

معامله گران می تواند در یک سوار وحشی در روز جمعه به دلیل یک زن و شوهر عوامل فنی. S&P 500 خواهد شد که اولین آن ایجاد توازن از سال در روز جمعه نزدیک بیش از سه ماه پس از بازار را نوسانات مجبور S&P Dow Jones شاخص برای به تاخیر انداختن این به طور سنتی سه ماهه رویداد.

شاخص ایجاد توازن اغلب همراه است با یک چشم انداز مثبت در نوسانات بازار به عنوان شاخص و تبادل وجوه معامله ردیابی S&P 500 را به تنظیم کنید. S&P Dow Jones تخمین می زند که بیش از $11.2 تریلیون دلار در دارایی های ایندکس شده یا محک به S&P 500.

نوسانات نیز می تواند افزایش پنج شنبه با چهار witching — که اشاره به انقضای تک سهام قراردادهای آتی سهام-شاخص گزینه های آتی سهام و تک گزینه های سهام. حدود 1.8 تریلیون دلار در S&P 500 گزینه ها به پایان می رسد جمعه با توجه به گلدمن ساکس. خواهد بود که سوم-بزرگترین غیر دسامبر انقضا ثبت شده.

تا کنون در جمعه بازار بود cruising بالاتر با S&P 500 حدود 1 درصد. اما معامله گران را در سازمان دیده بان برای بیشتر نوسانات به عنوان روز همچنان ادامه دارد. این توازن باید یک outsized اثر در برخی از سهام. آب و برق تعیین شد که سهم خود را از این شاخص افزایش 1.18% بیشتر از هر بخش با توجه به اطلاعات وارد شده توسط S&P Dow Jones شاخص از طریق نزدیک 12 ژوئن. مالی, در ضمن می تواند از دست دادن 2.09% از S&P 500 شاخص سهم بیشتر توسط هر بخش.

“این زمان تغییر دوره به همین دلیل است که برای دو محله های قدیمی و ممکن است نامتناسب با اشاره تاریخی سه ماهه تغییرات گفت:” هوارد Silverblatt ارشد شاخص تحلیلگر در S&P Dow Jones شاخص ها در ایمیل.

این ایجاد توازن, Silverblatt تخمین می زند می تواند نیروی indexers به تجارت 48 میلیارد دلار قبل از جمعه که می شود از $29.5 میلیارد دلار در سه ماهه چهارم سال 2019 و بالاتر از $24.3 میلیارد دلار در سال-دوره قبل از آن.

بازارهای سهام جهانی فرستاده شد به یک سقوط در اوایل این سال به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس مجبور اقتصاد جهان را به خطر بیاندازد. در یک نقطه S&P 500 به پایین بود تا آنجا که 35.4 درصد از تمام زمان بالا رسیده Feb. 19. این مجبور S&P Dow Jones به تعویق انداختن آن در سه ماهه اول ایجاد توازن از S&P 500 که برنامه ریزی شده بود برای مارس 23.

S&P 500 است پاره پاره بیش از 42 درصد بالاتر از هدف قرار دادن آن در اواخر ماه مارس پایین میان انتظارات که اقتصاد جهانی را به سرعت بهبود یافتن از این بیماری همه گیر. برخی از قطعات از بازار — از جمله مالی — هنوز هم در اعماق قرمز برای سال 2020 است.

مالی یکی از بزرگترین S&P 500 در بخش بازار وزن قبل از همه گیر شده فرو بیش از 21 درصد در این سال است. از 66 سهام را تشکیل می دهند که این بخش فقط 11 تا سال 2020 است. آب و برق را اب و هوای این نوسانات بازار بهتر از financials اما هنوز هم پایین تر از 9% به عنوان یک بخش.

“S&P کمیته به طور معمول اختصاص داده شده بسیار کم-حجم معاملات rebalances خواهد بود سمت چپ با معضل که آیا به نظر اخیر اختلالات ناشی از این بیماری همه گیر به عنوان دراز مدت و اینکه آیا به آنها افتخار در قسمت یا در کل” استراتژیست در پارامتری نمونه همکاران گفت: در یک پست این هفته. “کمیته تمرینات برخی از قضاوت در اینجا از آنها لازم نیست به صورت خودکار از بین شرکت هایی که سقوط به زیر اعلام کرد کلاه آستانه.”

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de