معامله گر جو Peonies در سهام ‘به صورت بسیار بسیار محدود زمان’

Peonies مانند بسیاری از مورد علاقه ما گل ها و میوه ها را بدنام کوتاه اوج فصل رشد که بدان معنی است که ما فقط یک پنجره کوچک برای لذت بردن از آنها. این شکوه جهان شکل گل وارد معامله گر جو در این هفته به طوری انتخاب کنید تا یک دسته گل در حالی که شما می توانید!

معامله گر جو اعلام کرد در وب سایت خود را که در آن peonies شد رسما در سهام در روز جمعه, مارس 29 “برای یک زمان بسیار محدود است.” پنج بنیادی دسته هزینه $7.99 هر چند قیمت متفاوت بوده و بسته به محل.

اگر شما خوش شانس شما ممکن است نقطه ای انواع مختلفی از peonies در محلی خود را معامله گر جو. زنجیره حمل تنها دو نیمه دو و ژاپنی (یک.k.یک. شقایق-فرم) گونه که باید تفاوت های ظریف در شکل و تراکم گلبرگ.

همه از این گونه شروع به تنگ توپ به شکل جوانه های تحت پوشش سخت بیرونی گارد گلبرگ. به عنوان آنها شکوفه گارد گلبرگ پایین آمده به فاش کردن ظریف و نرمتر گلبرگ درون.

برای لذت بردن از peonies خود را برای تا زمانی که ممکن است معامله گر جو نشان می دهد برش ساقه در یک زاویه 45 درجه و قرار دادن آنها را در آب تمیز به محض این که شما دریافت صفحه اصلی. نگه داشتن آنها را در یک اتاقک خنک و دور از نور مستقیم خورشید و جای خود را به آب و دوباره برش ساقه های خود را هر روز دیگر.

در حالی که شما در تریدر شما همچنین می توانید انتخاب کنید تا یکی از آن گل صد تومانی و شکوفه های معطر, شمع, آن را تقریبا به عنوان کوتاه یک فصل در فروشگاه های خود را به عنوان اسم گل. بر خلاف گل, اگر چه آنها را نگه دارید برای ماه بنابراین شما می توانید آنها را لذت بردن از در طول سال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>