تجارت تنش های در حال خطر بزرگتر به سهام از coronavirus Invesco را Kristina هوپر هشدار

Invesco را Kristina هوپر هشدار coronavirus است بزرگترین تهدید برای بازار است.

او می بیند خیره کننده آمریکا-چین تجارت تنش بالقوه انجام آسیب بیشتر به سهام.

“همه گیر شده است تا حد زیادی جدا شده اند و خنثی به دلیل سیاست های پولی پشتیبانی که فدرال رزرو فراهم کرده است,” او گفت: CNBC “تجارت ملت” در روز جمعه. “که واقعا decoupled اقتصاد از بازار سهام است.”

بر خلاف همه گیر هوپر معتقد تعرفه جنگ تجدید حیات خواهد بود یک ضربه مستقیم به بازار است.

“همانطور که دیدیم در اواخر 2018 و 2019 تعرفه جنگ بود بسیار مشکل ساز است. آن را ایجاد یک باد مخالف برای سهام [و] یک بزرگتر باد مخالف از کلی اقتصاد, ” او گفت:. “است که می تواند دوباره اتفاق می افتد در این زمان در اطراف.”

وال استریت اخذ شده لرزاند, با تشدید لفاظی های بین ایالات متحده و چین بیش از که به سرزنش برای این ویروس مرگبار گسترش یافته است.

پکن اعلام کرد که طرح جدید امنیتی در برابر دلار هنگ کنگ در اواخر هفته گذشته که فرستاده Hang Seng به بدترین حالت آن جلسه در حدود پنج سال است. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که نظر حرکت نقض حقوق بشر هشدار داد, واشنگتن واکنش نشان می دهند “به شدت” در پاسخ.

چهارشنبه گذشته مجلس سنا تایید تصویب قانون است که می تواند نیروی شرکت های چینی به delist از ایالات متحده.

حتی اگر هوپر در هشدار های پایه مورد جنگ لفظی بین دو کشور است و بلاغت و آن را در نهایت نمی ماند پیشرفت در تجارت ،

و او هنوز لیست چین بازار سهام به عنوان او بالا جهانی بازی کند.

“آنها در طرف دیگر از این بیماری همه گیر در حال حاضر. آنها در واقع شروع به دیدن فعالیت های اقتصادی بهبود” اضافه شده هوپر. “به علاوه ارزیابی نگاه بسیار جذاب است.”

اما او bullishness در چین معنی نیست که او را اجتناب از سهام ایالات متحده.

“من فکر می کنم آنها را به عنوان افتخار هر یک از دیگر. چین دارای ریسک بسیار متفاوت پاداش مشخصات از ایالات متحده می کند. در ایالات متحده بسیاری از دفاعی که نام دارد که با حمایت سیاست پولی” اشاره کرد هوپر. “برای سهام چینی وجود دارد که فرصت رشد.”

برای مقابله با تهدید آمریکا-چین تجدید حیات هوپر توصیه به سرمایه گذاران بلند مدت برای اقامت خوب و متنوع.

“بزرگترین درس را به ما آموخته از بحران مالی جهانی بود نه رها سهام به دلیل این که چگونه ما قفل در ضرر و زیان” هوپر گفت. “حفظ نظم بلند مدت دارایی تخصیص.”

سلب مسئولیت

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>