بالا تروریستی احاطه شده در J&K روبرو می شوند; 2 کشته در عملیات

2 Terrorists Killed In Encounter In J&K's Pulwama, Operation Still On

برخورد پولوما: بالا تروریستی در برخورد با پلیس در جنوب کشمیر صبح امروز (فایل)

سرینگر:

دو تروریست کشته شده اند توسط نیروهای امنیتی انجام یک عملیات ضد تروریستی در Beighpura منطقه جامو و کشمیر را پولوما منطقه. بالا تروریستی فرمانده دوخته شده است تا در عملیات آغاز شد که در 9 هستم و در حال انجام به طور مشترک توسط ارتش و J&K پلیس.

یکی دیگر از تروریست ها کشته شده اند در یک جداگانه برخورد آغاز شد که در 12.15 am امروز در Sharshali روستای منطقه را Pampore منطقه است.

هر دو برخوردهای هنوز هم ادامه دارد با شلیک سنگین گزارش شده است.

منابع گفته اند تروریستی در Beighpura برخورد یک رده بالا تروریستی فرمانده و یکی از کشمیر را بیشتر می خواستم. پس از این برخورد آغاز شد که در ساعت 9 صبح آغاز شده سرویس اینترنت تلفن همراه به حالت تعلیق در آمد در تمام 10 ولسوالی دره کشمیر است.

“تماس با تاسیس سوم عملیات در Awantipur. بالا تروریستی فرمانده به دام افتاده است. تبادل آتش در. جزئیات باید دنبال” J&K پلیس توییتی در 9.07 هستم.

دقیقه زودتر پلیس در توئیتر خود نوشت: “سوم عملیات راه اندازی شده توسط Awantipur پلیس شب گذشته در یک ورودی خاص و بیش از حد در حال پیشرفت است در Beigpora Awantipora. افسران ارشد نظارت از شب گذشته”.

این Pampore عملیات در ساعت 11 شب روز سه شنبه. اهداف واقع شد در 12.15 am چهارشنبه و دوخته به یک خوشه از 15 خانه و از جایی که یک تفنگ اتوماتیک بازیافت شد.
نیروهای امنیتی محاصره تروریست ها باقی مانده.

طی ماه گذشته حداقل 22 نفر از اعضای نیروهای امنیتی کشور از جمله افسران ارتش کشته شده اند در دره کشمیر.

این ناگهانی سنبله در برخوردهای آینده در راستای نفوذ بسیار آموزش دیده تروریست ها از پاکستان به شمار عمده ای از چالش های امنیتی حتی به عنوان کشور مبارزه COVID-19 بحران است.

روز یکشنبه دو تن از افسران ارتش – یک سرهنگ و یک سرگرد – در میان پنج پرسنل امنیتی کشته در عمل در طول یک برخورد در J&K را Kupwara منطقه. یک sub-بازرس و دو سرباز نیز جان خود را از دست.

در روز دوشنبه وجود دارد حمله به یک CRPF (مرکزی ذخیره نیروی پلیس) تیم در همان منطقه که منجر به سه پرسنل کشته شدن.

J&K پلیس گفته اند که سه تن جدا عملیات های ضد تروریستی راه اندازی شده است در جنوب کشمیر منطقه است. صبح امروز یک تروریست کشته شد طی یک عملیات مشترک توسط ارتش و پلیس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>