“بالا تروریستی فرمانده به دام افتاده روبرو می شوند” می گوید: J&K پلیس

'Top Terrorist Commander Trapped, Encounter On', Says J&K Police

برخورد پولوما: بالا تروریستی در برخورد با پلیس در جنوب کشمیر صبح امروز (فایل)

سرینگر:

بالا تروریستی فرمانده دوخته شده است توسط نیروهای امنیتی انجام یک عملیات ضد تروریستی در جامو و کشمیر را Awantipora منطقه است.

با توجه به J&K یک سخنگوی پلیس این عملیات در اواخر شنبه شب و سنگین شلیک شده است در حال حاضر رفتن به نیروهای امنیتی هدف قرار دادن خانه ای که در آن تروریست فرمانده اعتقاد بر این است پنهان شده است. منابع گفته اند تروریستی است که یک مقام عالی رتبه فرمانده گروه تروریستی Hizbul مجاهدین و یکی از کشمیر را بیشتر می خواستم.

به زودی پس از برخورد آغاز شده سرویس اینترنت تلفن همراه به حالت تعلیق در آمد در تمام 10 ولسوالی دره کشمیر است.

“تماس با تاسیس سوم عملیات در Awantipur. بالا تروریستی فرمانده به دام افتاده است. تبادل آتش در. جزئیات باید دنبال” J&K پلیس توییتی در 9.07 هستم. دقیقه زودتر پلیس در توئیتر خود نوشت: “سوم عملیات راه اندازی شده توسط Awantipur پلیس شب گذشته در یک ورودی خاص و بیش از حد در حال پیشرفت است در Beigpora Awantipora. افسران ارشد نظارت از شب گذشته”.

به گفته پلیس تروریستی هدف قرار داده است که یکی از چهره های کلیدی در جذب مردم به تروریسم و نیز در تعدادی از دیگر موارد از جمله کشتار ویژه افسران پلیس و threating J&K مقامات پلیس به استعفای.

در سال 2018 ترور تهدید و حمله به SPOs (ویژه افسران پلیس) منجر به تعدادی از استعفا به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که از افسران پلیس در خشونت-آمار Shopian و پولوما مناطق.

تهدید واقعی می آید از خارجی ترور لباس مانند Lashkar-e-Taiba و جیش-e-محمد.

طی ماه گذشته حداقل 22 نفر از اعضای نیروهای امنیتی کشور از جمله افسران ارتش کشته شده اند در دره کشمیر. این ناگهانی سنبله در برخوردهای آینده در راستای نفوذ بسیار آموزش دیده تروریست ها از پاکستان به شمار عمده ای از چالش های امنیتی حتی به عنوان کشور مبارزه COVID-19 بحران است.

روز یکشنبه دو تن از افسران ارتش – یک سرهنگ و یک سرگرد – در میان پنج پرسنل امنیتی کشته در عمل در طول یک برخورد در J&K را Kupwara منطقه. یک sub-بازرس و دو سرباز نیز جان خود را از دست. در روز دوشنبه وجود دارد حمله به یک CRPF (مرکزی ذخیره نیروی پلیس) تیم در همان منطقه که منجر به سه پرسنل کشته شدن.

J&K پلیس گفته اند که سه جداگانه ضد ستیزه جویی عملیات راه اندازی شده است در جنوب کشمیر منطقه است. صبح امروز یک تروریست کشته شد طی یک عملیات مشترک توسط ارتش و پلیس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>