بالا دادگاه سوال برای مرکز بیمارستان های خصوصی در, ویروس, درمان هزینه

Top Court's Question For Centre, Private Hospitals On Virus Treatment Fee

Coronavirus: یک درخواست در دادگاه عالی خواسته بیمارستان های خصوصی به شارژ کمتر

دهلی نو:

یک انجمن از بیمارستان های خصوصی و مرکز خواهد شد که برای پاسخ به دیوان عالی کشور ظرف دو هفته در مورد اینکه آیا آنها می توانند با هزینه بسیار کمتر از هزینه بیماران تحت دولت بیمه مقرون به صرفه طرح Ayushman بهارات اعلام شده توسط نخست وزیر نارندرا مودی در سال 2017.

درخواست Sachin جین پرسید: دیوان عالی کشور به طور مستقیم دولت برای تنظیم هزینه coronavirus درمان در بیمارستان های خصوصی ساخته شده بر روی زمین داده شده به صورت رایگان.

Mr جین گفت: بیمارستان های خصوصی باید به هزینه های واقعی و هزینه درمان و یا بدون سود پایه و اساس برای جلوگیری از آنها را از بالقوه بهره برداری از بیمارانی که بدون هیچ پول و یا متعلق به خانواده های فقیر.

هند گزارش شده است تعداد زیادی از coronavirus موارد در چند روز گذشته. این گزارش 9,851 موارد و 273 مرگ و میر در 24 ساعت گذشته بیشتر در یک روز دولت داده را نشان می دهد.

دولت صنعت گروه بهداشت و درمان فدراسیون هند و بیمارستان های خصوصی خواسته شده است برای پاسخ دادن به Mr جین دادخواست در دو هفته.

“من فقط می خواهم به می دانم که اگر بيمارستان آماده به اتهام در Ayushman (بهارات) نرخ” رئیس دادگستری هند SA Bobde گفت.

ارشد مدافع Harish مرهم که به نمایندگی از گروه بهداشت و درمان گفت: درآمد بیمارستانهای خصوصی کاهش یافته تا 70 درصد به مردم نشده اند از آمدن به بیمارستان.

“که همه حق است. شما در حال ساخت یک قربانی برای یک علت های خوب… شما در حال حاضر به اتهام Ayushman (بهارات) نرخ از بیماران?” رئیس دادگستری خواسته بیمارستان های خصوصی.

Coronavirus شیوع اتحاد ضروری بیمارستان به تمرکز بر روی مبارزه با این بیماری همه گیر و مردم شده اند اجتناب از بیمارستان برای بررسی روال بیماری مگر اینکه مطلقا لازم است به دکتر مراجعه کنید برای جلوگیری از بیمارستان به دست آورد و عفونت است.

ارشد مدافع Mukul Rohatgi ظاهر می شود در دادگاه بالا برای بیمارستان های خصوصی گفت: این امر می تواند دشوار است برای آنها را به بیمارانی که استطاعت درمان است. او گفت: بیمارستان های خصوصی نمی Ayushman بهارات نرخ از کسانی که تحت پوشش سیاست.

مرکز گفت: بیمه سلامت طرح شده است در چنین راهی است که همه کسانی که نمی توانیم درمان هستند تحت پوشش سیاست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>