دادگاه عالی رد CBI چالش P چیدمبرم را به قید وثیقه در INX مورد

Supreme Court Dismisses CBI Challenge To P Chidambaram's Bail In INX Media Case

دیوان عالی کشور در سال گذشته بود را رد کرد و نوبت به این مشاجره که P چیدمبرم بود پرواز خطر (فایل)

دهلی نو:

بررسی درخواست ثبت شده توسط اداره مرکزی تحقیقات (CBI) در برابر سابق اتحادیه وزیر و مقامات ارشد کنگره رهبر P چیدمبرم را به قید وثیقه در INX رسانه ها در مورد اخراج شد توسط دیوان عالی کشور در روز پنج شنبه.

“نرم افزار برای دهان شنیدن نقد و بررسی دادخواست در دادگاه باز است را رد کرد. ما perused بررسی دادخواست و متصل مقالات با دقت و معتقد هستند که منظور از آن نقد و بررسی شده است دنبال می کند رنج می برند از هر گونه خطا آشکار ضمانت خود را تجدید نظر. بررسی دادخواست است و بر این اساس اخراج” قضات گفت: در حکم خود.

اعطای او به قید وثیقه در بانک مرکزی مورد در اکتبر 22 دیوان عالی کشور اخراج کرده بررسی آژانس مشاجره که آقای چیدمبرم, 74, یک پرواز خطر است.

بعد از آن در ماه دسامبر بالا دادگاه به او داده بود به قید وثیقه در یک مورد ثبت شده توسط اجرای مدیریت (ED) در برابر او در همان INX رسانه ها مورد.

دیوان عالی کشور مشاهده شده که آقای چیدمبرم شرکت کرده بود در تحقیقات و دستور داد او را همچنان به انجام این کار و نه به صحبت با مطبوعات در مورد این پرونده در حالی که به قید وثیقه. او همچنین ممنوع از سفر خارج از کشور و دستکاری شواهد و یا تماس با شاهدان.

بانک مرکزی متهم شده آقای چیدمبرم و دیگران با اتهام دریافت حدود 10 تومان لاخ به عنوان رشوه برای پاکسازی سرمایه گذاری خارجی برای یک شرکت خصوصی INX رسانه ها.

آژانس مدعی است که در سال 2007 در طول تصدی خود به عنوان وزیر دارایی در دولت UPA P چیدمبرم تا به حال تسهیل بزرگ در جهت استفاده بهينه از منابع مالی خارجی به این شرکت متعلق به سابق رسانه بارون پیتر Mukerjea و همسرش Indrani Mukerjea.

پسرش Karti چیدمبرم تا به حال دریافت رشوه برای مقابله محققان گفته اند ساختمان مورد آنها بر اساس Indrani Mukerjea بیانیه.

در یک جداگانه مورد اجرای اداره ادعایی که آقای چیدمبرم و پسرش استفاده کرده بودند رشوه دریافت شده از Mukerjeas به خرید خواص در هند و انگلستان و اسپانیا است.

در ماه اوت سال گذشته بانک مرکزی بازداشت وزیر سابق پس از نمایشی تعقیب به پایان رسید که با مقامات آژانس پوسته پوسته شدن دیوار از آقای چیدمبرم جنوب دهلی خانه در دید دوربین های تلویزیونی.

در اکتبر 16, اد او را دستگیر کردند در یک مربوط به پول شویی مورد و از او سوال نمود.

او به قید وثیقه در ماه دسامبر پس از بیش از سه ماه اقامت در دهلی Tihar زندان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>