بالا دیپلمات چینی به آشتی جویانه سیگنال در حالی که خواستار احترام از آمریکا

وزیر امور خارجه چین وانگ یی صحبت می کند در یک کنفرانس خبری پس از بازگرداندن روابط دیپلماتیک با پاکستان در حاشی

توسط ELEMENTORSITE در 19 تیر 1399

وزیر امور خارجه چین وانگ یی صحبت می کند در یک کنفرانس خبری پس از بازگرداندن روابط دیپلماتیک با پاکستان در حاشیه مجمع عمومی سازمان ملل متحد در نیویورک ایالات متحده در سپتامبر 27, 2019.

علامت Kauzlarich | ایسنا

چین بالا دو وزیران خارجه نگهداری می شود به یک آشتی جویانه تن در این هفته در سخنرانی در مورد روابط با آمریکا در میان به طور فزاینده ای پر تنش بین دو کشور اقتصاد است.

"چین سیاست آمریکا بدون تغییر باقی می ماند. ما هنوز هم مایل به رشد چین-روابط آمریکا با حسن نیت و صداقت" دولت عضو و وزیر امور خارجه وانگ یی گفت: با توجه به رسمی ترجمه انگلیسی از سخنان خود منتشر شده وزارت خارجه چین وب سایت.

"برخی از دوستان در ایالات متحده ممکن است مشکوک شده و یا حتی با احتیاط از رو به رشد چین" یی گفت. "من می خواهم به استرس در اینجا دوباره است که چین هرگز در نظر دارد برای به چالش کشیدن و یا جای ما یا تقابل کامل با ما. آنچه برای ما مهم ترین مورد این است که بهبود معیشت مردم ما است."

یی صحبت شد یکشنبه از طریق ویدئو در چین و ایالات متحده فکر می کنم تانک رویداد سازمان یافته توسط چین دیپلماسی عمومی انجمن دانشگاه پکن و دانشگاه Renmin چین, با توجه به وزارت امور خارجه.

رئیس جمهور خلق چین تاکید کرد در بسیاری از موارد که ما یک هزار دلیل برای ایجاد چین و آمریکا در رابطه با موفقیت و به هیچ وجه به خراب کردن آن.

وانگ یی

دولت عضو و وزیر خارجه چین

یک روز پیش معاون وزیر خارجه لو Yucheng گفت: چین خوش بین باقی مانده و آماده به کار همراه با ایالات متحده به طور رسمی نسخه انگلیسی از اظهارات خود در وزارت خارجه چین سایت.سایت گفت: Le شد شرکت در یک کنفرانس ویدئویی در ایالات متحده-چین روابط co-میزبانی شده توسط مردم چین موسسه امور خارجه و جامعه آسیا که تاسیس شد توسط جان دی راکفلر 3rd.

این دیدگاه همچنین با تاکید بر لزوم احترام به چین تصمیم بگیرید. این اظهارات آمده است که به برخی از چینی وزارت امور خارجه به نمایندگان در کشور از فرانسه به سریلانکا گرفته اند به طور قابل توجهی بیشتر تهاجمی به نوبه خود هر دو در فرد و در توییتر از قضا یک پلت فرم رسانه های اجتماعی ممنوع, در سرزمین اصلی چین است. برخی از تحلیلگران دوبله رویکرد "گرگ جنگجو دیپلماسی" بازتاب ناسیونالیستی چینی فیلم اکشن از یک نام مشابه.

"نه چین و نه ما می توانید قالب های دیگر در خود تصویر و چین-روابط ایالات متحده نباید رانده شده توسط ایدئولوژی" لو گفت.

"من همچنین پیدا کردن آن سخت به درک: چرا ما همیشه به دنبال تغییر دیگر کشور در دولت-به-دولت روابط? چرا آن را امتحان کنید برای تحمیل خود ایدئولوژی بر دیگران ؟ چه نقطه توقف از کشور به دنبال توسعه آن مسیر است که ثابت شده است ، وجود دارد تفاوت های ضروری بین چین و ایالات متحده خود را در سیستم های اجتماعی" لو گفت: انتقاد اخیر تلاش های برخی در آمریکا به "کشیدن چین به انتخابات آمریکا سیاست است."

انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده برای نوامبر. در چهار سال گذشته کشت از مسائل را لرزاند دو کشور ارتباط اعم از تجارت به پکن افزایش کنترل هنگ کنگ نیمه مستقل منطقه است که لذت می برد به مراتب بیشتر آزادی های دموکراتیک از سرزمین اصلی است.

چالش بزرگ برای ایالات متحده و چین روابط

یی روز پنجشنبه گفت که چین و ایالات متحده رابطه "است که در مواجهه با شدید ترین چالش پس از استقرار روابط دیپلماتیک."

او با انتقاد از سیاست فعلی ایالات متحده در چین به عنوان رسیدن به یک "نقطه پارانویا" است که می تواند تبدیل به یک نبوت خود انجام است. "به نظر می رسد به عنوان اگر هر چینی سرمایه گذاری سیاسی رانده شده و هر دانش آموز چینی جاسوسی است و هر ابتکار همکاری یک طرح با دستور کار پنهان" یی گفت.

ایالات متحده تاسیس رسمی روابط دیپلماتیک با چین در سال 1979 و در نهایت کمک به هموار کردن راه برای چین برای ورود به سازمان تجارت جهانی در سال 2001. این کشور آسیایی در جهان تبدیل شد دومین اقتصاد در سال 2010.

ایالات متحده-چین تنش شروع به تشدید حدود دو سال پیش به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعمال تعرفه بر میلیاردها دلار ارزش صادرات چین. اگر چه بسیاری از مخالفت با اثربخشی استراتژی آن است که دیده می شود به عنوان یک راه برای شروع به پرداختن طولانی مدت شکایت در مورد ناعادلانه چینی شیوه های کسب و کار تا حدودی به دلیل تسلط دولت در اقتصاد آن است.

اختلاف است پس از ریخته به تکنولوژی و سرمایه گذاری, افزایش نگرانی از "افتراق" و یا سختگیرانه تر جدایی به جای ادغام بین دو عمده اقتصاد جهان است. در همین حال رئیس جمهور چین تحت فشار قرار دادند تا بیشتر ناسیونالیستی دستور کار و به دنبال تقویت کنترل دولت است.

فراخوان برای همکاری در Covid-19

در این هفته هر دو یی و لو همچنین خواستار همکاری بیشتر در مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس به جای سیاسی کردن آن است. رسما به نام Covid-19 بیماری برای اولین بار پدید آمده در اواخر سال گذشته در شهر ووهان. این ویروس پس از آلوده بیش از 12 میلیون نفر در سطح جهان و کشته شدن بیش از 548,000 مردم است. حساب های ایالات متحده در حدود یک چهارم از مرگ و میر است و این کشور بیشترین شدت ضربه توسط این بیماری همه گیر است.

مغلوب ساختن پیشی جستن است سرزنش چین برای ویروس و انتقاد این کشور نفوذ در سازمان بهداشت جهانی در حالی که پکن را به عقب رانده بر پیامدهای بیماری آمد از آن کشور است. این هفته مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نیز شروع به yearlong روند برداشت از این که.

این واقعیت اقتصادی ممکن است با فشار دادن بیشتر در کوتاه مدت برای جهان دو اقتصاد بزرگ. به عنوان دولت ها در سراسر جهان سعی در محدود کردن گسترش ویروس با محدود کردن فعالیت های اجتماعی و بسیاری انتظار دارند که رشد جهانی به قرارداد این سال است. چین به دنبال افزایش سرمایه گذاری خارجی در آن کشور در حالی که کسب و کار از جمله کسانی که از ایالات متحده به طور فزاینده نگاه به شیر گسترده چینی ها در بازار است.

"رییس جمهوری خلق چین تاکید کرد در بسیاری از موارد که ما یک هزار دلیل برای ایجاد چین و آمریکا در رابطه با موفقیت و به هیچ وجه به خراب کردن آن" یی گفت.

"برخی می گویند که چین روابط آمریکا نمی خواهد بود قادر به بازگشت به گذشته خود," او اضافه شده است. "اما این نباید به معنای نادیده گرفتن تاریخ در دسترس نباشد و شروع همه را دوباره و دوباره اجازه دهید به تنهایی غیر عملی واشدن. باید آن را به معنی ساختمان در دستاوردهای گذشته و همگام با زمان."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im