برترین مدیران کسب و کار تاثیر از coronavirus طولانی حداقل تا پایان سال 2021

جنرال موتورز رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل مری بارا در تاریخ 1 آوریل سال 2020 تورهای یکی از امکانات شرکت در وارن میشیگان است که قادر به تولید سطح 1 ماسک صورت.

جنرال موتورز

از مدیران ارشد کشور بزرگترین شرکت های انتظار کسب و کار تاثیر از coronavirus معطل حداقل تا پایان سال 2021. نزدیک به یک سوم از آنها ترس از آن می تواند باقی بماند و فراتر از آن.

در سه ماهه دوم گزارش از کسب و کار میزگرد دوشنبه منتشر شد شرکت گروه تجارت گفت که یک نظرسنجی از اعضای آن − که شامل جنرال موتورز و اپل Johnson & Johnson, در میان دیگر شرکت های بزرگ – نشان داد که اکثریت انتظار ترین انتظار شرایط کسب و کار را بهبود می یابند در پایان 2021.

اما قابل شک و تردید باقی می ماند: 27% انتظار بهبود کشش فراتر از سال آینده.

که قابل ملاحظه درصد و اختلاف در میان قدرتمند ترین کشور مدیران − نشان دهنده چگونه نامشخص اقتصادی آب و هوا باقی می ماند به عنوان ایالات متحده در جنگ بهداشت و درمان فاجعه با کمی مدرن مقدم.

وجود داشته است امیدوار است که ایالات متحده بود در راه خود را به بهبود پس از ترس و مستند سفارشات در حال تکان اقتصاد در بهار امسال. اما موارد coronavirus هستند در حال افزایش است و کشورهای مانند تگزاس مجبور به تاخیر در بازگشایی مجدد برنامه. روز جمعه به تنهایی 45,255 بیشتر موارد گزارش شده از آوردن این کشور هفت روز به طور متوسط به بیش از 41 درصد بالاتر از هفته قبل.

یک عضو هیات چک یک مشتری متوسط در یک فروشگاه اپل ورودی در طول فاز یکی از بازگشایی بعد از مستند از COVID-19 شیوع بیماری در شهر نیویورک, نیویورک, ایالات متحده در ژوئن 17 سال 2020 است.

برندان McDermid | ایسنا

کسب و کار میزگرد گزارش با اشاره به رشد عفونت های رای گفت: موارد جدید “نشان می دهد نیاز به فراگیر شدن استفاده از اقدامات ایمنی و برای مقامات دولتی برای بررسی بازگشایی مجدد برنامه برای اطمینان از استفاده گسترده از ماسک, ادامه محدودیت در جمع آوری حجم و اقدامات لازم برای حفظ جمعیت های آسیب پذیر امن است.”

در برخی موارد مدیران عمل کرده اند قبل از دولت های محلی با شرکت هایی مانند اپل بسته شدن فروشگاه در نقطه داغ متحده قبل از اینکه موظف به انجام آن است.

“ما در نبرد علیه COVID-19 است و اولویت ما باقی مانده است سلامت و ایمنی کارکنان و مشتریان و جوامع ما در خدمت” گفت: Walmart مدیر عامل شرکت و کسب و کار میزگرد رئیس داگ McMillon. “ما مصرانه از نمایندگان مجلس در دولت فدرال و ایالتی و محلی سطح به هماهنگی به عنوان آنجا که ممکن است برای کنترل بیشتر گسترش این ویروس است.”

آمریکایی ها به انتظارنشسته بودند تا به خرید کالا در سوپر مارکت ها مانند Costco Wholesale و خارج به عنوان ترس بیش از COVID-19 همه گیر در نیوجرسی, ایالات متحده آمریکا, در تاریخ 18 آوریل سال 2020 است.

Tayfun Coskun | Anadolu Agency | گتی ایماژ

کسب و کار میزگرد مدیر عامل شرکت چشم انداز اقتصادی بررسی − یک شاخص مرکب از مدیر اجرایی برنامه ریزی برای هزینه های سرمایه و استخدام بیش از شش ماه آینده − کاهش یافت و به 34.3 آن کمترین خواندن پس از سه ماهه دوم سال 2009 به آمریکا در تلاش برای بهبود یافتن از بحران مالی جهانی از سال قبل است. رکورد کم که شاخص آمار در طول سه ماهه اول سال 2009 منفی 5.

سه ماهه دوم بررسی های انجام شده بین ماه های ژوئن 1 و 22.

آمریکا رسما وارد coronavirus رکود اقتصادی در ماه فوریه این سال است.

این BRT گزارش می آید که دولت ایالات متحده است که هنوز گر چه هنر اقتصادی آن پاسخ به همه گیر. قانونگذاران هنوز به عمل در پیگیری قطعه از عمده قانون به 2 تریلیون دلار مراقبت در عمل به قانون امضا شده در اواخر ماه مارس است. در حالی که غیر رسمی ایران در حال حاضر شروع به آنها انتظار می رود برای شروع در بیشتر جدی در اواسط ماه جولای.

روز دوشنبه مجلس سنا و نانسی پلوسی رهبر اقلیت چاک شومر بالا دموکرات ها در کنگره خواست جمهوری خواه به رهبری رهبری مجلس سنا به سرعت عمل در قانون. آنها هشدار داد که “ملت دیده است یک افزایش چشمگیر در مرگ و میر ناشی از COVID-19 همه گیر” و “اقتصاد ما با آن مواجه است یکی از بزرگترین چالش های پس از رکود بزرگ.”

ما مجلس نانسی پلوسی (L) و رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چاک شومر (R) برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی در کاپیتول هیل در واشنگتن, DC, مارس 22, 2019, پس از دیدار با رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید است.

Saul لوئب | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

لابی گفته اند CNBC که اگر coronavirus عفونت نرخ همچنان رو به افزایش است و بازار را نشان می دهد نشانه هایی از ترس آنها انتظار می رود که کنگره نیاز به تغییر تمرکز خود را از ابتکارات با هدف گسترده تر بهبود تلاش برای متصل کردن اقتصادی سوراخ, به عنوان آن را با مراقبت عمل می کنند.

کسب و کار میزگرد است که در میان شرکت های بزرگ گروه های لابی گری است که در حال حاضر روشن ساخته شده است برخی از اولویت های خود را که در آینده قانونی بسته است. در نامه ای به رهبری مجلس نمایندگان و سنا در گروه خواست یک “بازگشت به کار پاداش” که منطبق بر 600 دلار اضافه شده بیکاری اعطا شده توسط مراقبت عمل می کنند که برخی از نمایندگان مجلس گفته اند disincentivizes کارگران بیکار از بازگشت به کار. این گروه در میان کسانی که خواستار مسئولیت حمایت به کاهش “هزینه های غیر شایسته دادخواهی.”

“ما قدردانی از اقدامات صورت گرفته توسط دولت و کنگره تا کنون برای کمک به کارگران آمریکایی کسب و کارهای کوچک و جوامع وجود دارد خیلی بیشتر به انجام” گفت: Joshua Bolten, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت کسب و کار میزگرد, در بیانیه ای.

“ما سیاستگذاران را تشویق به همکاری با یکدیگر در مورد اقدامات اضافی که کمک خواهد کرد را به یک سریع برای پایان دادن به این بحران بهداشت عمومی و تشویق بهبود اقتصادی تلاش به عملیات کسب و کار از سر گرفت. مدیران باقی می ماند متعهد به ترویج پایبندی به COVID-19 اقدامات ایمنی به طوری که می توانید با خیال راحت باقی می ماند باز برای کسب و کار است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید