بالا Alibaba exec اخراج برای کمک به تازه کار امن و پذیرش هدیه های داخلی, یادداشت می گوید

این Alibaba Group Holdings Ltd. ستاد ایستاده نورانی در شب پیش از سالانه 11 نوامبر مجرد’ روز خرید آنلاین رویداد در هانگژو چین روز یکشنبه, نوامبر. 10, 2019.

Qilai Shen | بلومبرگ | گتی ایماژ

Alibaba است از کار اخراج شده است سر خود را با رشد سریع livestreaming کسب و کار به اتهام مشارکت در قوم و خویش و پذیرش هدیه با توجه به داخلی یادداشت به دست آمده توسط CNBC.

ژائو یانگ led Taobao زنده livestreaming محصول از Alibaba-متعلق به تجارت الکترونیک سایت Taobao. این یادداشت می گوید: او ادعا کمک یک شخص ثالث livestreaming شرکت امن قرارداد با Taobao زندگی می کنند.

این یادداشت همچنین مدعی است که ژائو مرتب برای دوست دختر خود را به کار در همان livestreaming آژانس است و او برای پرداخت می شود ،

ژائو با حضور یک خارجی کنفرانس کسب و کار که در آن او پذیرفته پول با توجه به یادداشت. او نیز پذیرفته مسکن و هدیه از دیگر برنامه پخش زنده سازمان در این یادداشت می گوید.

یک راهنمایی سخنگوی کاهش یافته است به نظر دلیلی برای ژائو خروج در هنگام تماس توسط CNBC. Caixin جهانی در اولین گزارش از وجود این یادداشت در روز سه شنبه.

CNBC ناموفق بود در تلاش برای تماس با ژائو. CNBC در تلاش برای رسیدن به ژائو از طریق آنچه به نظر می رسد خود را در حساب کاربری Weibo چین توییتر-مانند اما هنوز برای دریافت پاسخ.

این یادداشت نگفت که ژائو اخراج شد و یا چگونه تحقیقات داخلی انجام شد.

Livestreaming درایوهای کوچک اما رو به رشد بخشی از تجارت الکترونیکی درآمد در چین است و به عنوان یک روند جدید است. اغلب اینترنت اثرگذارندهها یا بالا مشخصات افراد شروع خواهد شد livestream که مذاکرات در مورد یک محصول. سپس بینندگان می توانید با خرید این محصول از داخل این ویدئو.

برای Alibaba Taobao Live اصلی آن است livestreaming محصول یکی آن است که فشار بسیار به شدت. در سال مالی منتهی به ماه مارس حجم ناخالص کالا (GMV) تولید شده از livestreaming رشد بیش از 100 درصد از سال گذشته Alibaba گفت: در آن آزادی درآمد در آن زمان بدون دادن ارزش. GMV مربوط به ارزش محصولات فروخته شده در سراسر Alibaba است به سیستم عامل.

ژائو مورد علائم دیگر مشخصات بالا در فردی که دچار مشکل Alibaba است به قوانین داخلی.

در مارس جیانگ فن که نظارت Taobao و Tmall کسب و کار شد تنزل مقام به گفته رویترز،. Alibaba است در زمان اقدام پس از تحقیقات مربوط به رفتار نامناسب در رابطه با گمانه زنی های اطراف خود را به اتهام ارتباط با رسانه های اجتماعی چینی تاثیر گذار رویترز گزارش داد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im