To Chinese Claim Of 'Complete' Pullback In Ladakh, India's Rejoinder

هند گفت: این فرایند را برای متارکه از نیروهای نشده است به پایان رسید.

دهلی نو:

روند مشارکت نیروهای نظامی در شرق لاداخ نشده است به پایان رسید هر چند برخی از پیشرفت های ساخته شده در هند گفت: در روز پنج شنبه در بیانیه ای که در مقابله با چین ادعا می کنند که خط مقدم نیروهای دو کشور را “تکمیل” این ورزش در اکثر نقاط در امتداد مرز خود.

دو روز پیش چین نیز گفت که این وضعیت بر روی زمین بود و تسهیل در میان مذاکرات به طور منظم بین مقامات هسته ای همسایگان به د-تشدید مرز بن بست پس از 15 ژوئن برخورد در Galwan دره لاداخ که در سمت چپ 20 سربازان هندی کشته و تعداد نامشخص چینی تلفات.

“شده است وجود دارد برخی از پیشرفت به سوی این هدف اما متارکه روند هنوز تکمیل شده است” وزارت امور خارجی (MEA) سخنگوی Anurag Srivastava گفته های آنلاین و رسانه های توجیهی وقتی پرسیده شد که در مورد چینی ها ادعا می کنند در روز سه شنبه.

او همچنین گفت: فرماندهان ارشد از جهان خواهد نشست در “آینده نزدیک” به کار کردن مراحل برای تکمیل روند متارکه.

“همانطور که ما قبلا گفته را در راه حفظ صلح و آرامش در مناطق مرزی است که ما بر اساس روابط دو جانبه” آقای Srivastava گفت.

“ما انتظار داریم که طرف چینی را صمیمانه همکاری با ما برای تکمیل متارکه و د تشدید و مرمت کامل از صلح و آرامش در مناطق مرزی در اولین توافق به ویژه نمایندگان,” او اضافه شده است.

هفته گذشته منابع دولتی گفته بود NDTV که چین عقب کشیده سربازان از تمام مناطق که در آن جاسازی شده بود به لاداخ در نزدیکی خط کنترل واقعی (LAC) در ماه مه.

پس از چند دور از نظامی ایران چینی ها را برگزار نمی کند تا خود را در متارکه روند آنها گفت. چین نیروهای نظامی هنوز هم در حال حاضر در Depsang دشت منطقه Gogra و انگشتان منطقه در امتداد Pangong دریاچه که در آن هند و چین آغاز شده بود متقابل متارکه با ایجاد یک منطقه حائل بین دو طرف است.

هندی و چینی نیروهای قفل شده است و در بن بست خود را بالفعل مرزی هیمالیا از آنجا که ممکن است. دو طرف سرزنش یکدیگر برای برخورد در Ladakh و از آنجا نقل مکان کرد و هزاران نفر از نیروهای نظامی وجود دارد در حالی که به دنبال مذاکرات است که آنها می گویند هدف کاهش تنش است.

(با ورودی از PTI)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de