Infinite nabs دیزنی جریان رئیس خود را از مدیر عامل جدید

دیزنی رئیس جریان, Kevin مایر قرار است برای تبدیل شدن به Infinite ارشد اجرایی Infinite روز دوشنبه اعلام کرد.

مایر همچنین در خدمت به عنوان افسر ارشد عامل از ByteDance این شرکت چینی که صاحب Infinite موثر ژوئن 1. دیزنی سهام کاهش یافت و نزدیک به 1 ٪ در بعد از ساعات معاملات روز شنبه پس از اعلام این پس از بسته شدن معاملات روز تا 7.15%.

این یک امتیاز بزرگ برای Infinite یک پلت فرم رسانه های اجتماعی که میزبان فرم کوتاه فیلم. مایر به عنوان یکی از نامزدها به جای سابق دیزنی مدیر عامل Bob Iger قبل از باب Chapek شد و در نهایت نام رئیس اجرایی است.

مایر گفت: CNBC جولیا Boorstin دوشنبه این حرکت هیچ ربطی به با گذشت بیش برای این کار اما از آنجا که او را دیدم این را به عنوان یک فرصت خوب است.

“من لذت بردن از کار من من تحسین باب Chapek و دیزنی افسانه, شرکت,” او گفت:. “هنگامی که شما یک فرصت مثل این که شما آن را روشن نمی کردن. من گرفتن هر جوان و این یک فرصت خوب است. اما من عاشق دیزنی و تا به حال هیچ تمایل به ترک.”

مایر نیز ترک دیزنی پس از پرتاب موفقیت آمیز از آن جریان پلت فرم دیزنی+ که نورد در ماه نوامبر بود و 54.5 میلیون مشترک به عنوان 4 مه.

مایر به دست آورده شهرت در دیزنی به عنوان شرکت برتر مقابله ساز. او که پیشگام این شرکت کسب BAMTech که باعث می شود جریان فن آوری است که قدرت این شرکت ویدئویی آنلاین خدمات.

او همچنین ابزاری در دیزنی خریداری از لوکاس فیلم (و حق رای دادن جنگ ستارگان), پیکسار, مارول و 21st Century Fox در طول دهه گذشته و نیم.

همه از خواص آن داده اند دیزنی محتوای نمونه کارها یک افزایش بزرگ و منجر به چند فیلم های پرفروش, کمک دیزنی تسلط دفتر جعبه را در سال های اخیر است.

دیزنی جانباز ربکا کمپبل را به عنوان دیزنی رئیس جریان این شرکت اعلام کرد که در انتشار اخبار. کمپبل است 23-سال کهنه از شرکت دیزنی و برگزار کرده است نقش رهبری در سراسر دیزنی, رسانه های بین المللی و پارک های کسب و کار. اخیرا او به عنوان رئيس جمهور از دیزنی لند توچال.

“من نمی خواهد را ترک کرده اند دیزنی اگر من فکر می کنم آن را در دست بزرگ گفت:” مایر. “ربکا – من شناخته شده خود را برای سال — او از این تیم به عنوان سر از اروپا برای دیزنی+. او فوق العاده و انجام یک کار بزرگ است. او یک رهبر بزرگ است و او را انتخاب کنید تا از کمر و حرکت رو به جلو یکپارچه است.”

Infinite شده است رو به افزایش نظارت بر حریم خصوصی و سانسور محتوا در آسیا و سیاستمداران ایالات متحده را مطرح نگرانی های امنیت ملی. مایر CNBC گفت که او تجربه با دیجیتال حریم خصوصی و امنیت در دیزنی است و قادر به مقابله با حریم خصوصی و داده ها و چالش های پیش Infinite.

“من می دانم که چگونه برای مقابله با این چالش ها و سیستم عامل های دیجیتال تقریبا بطور جهانی در رویارویی با این چالش است. در دیزنی ما به حریم خصوصی ملاحظات ما رفتار خوب,” او گفت:.

Infinite شرکت مادر ByteDance است گفت: به خصوصی ارزیابی حدود 78 میلیارد دلار است.

CNBC سارا Whitten کمک به این گزارش.

اشتراک CNBC در یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im