رئیس مستقیم به مصرف کننده و بین المللی از والت دیزنی شرکت کوین مایر در زمان امروز در دیزنی+ ویترین در دیزنی D23 EXPO 2019 در آناهایم, کالیفرنیا., اوت 23, 2019.

جسی گرانت

Infinite مدیر عامل شرکت کوین مایر است متهم Facebook با استفاده از وطن پرستی به عنوان یک ناعادلانه راه برای حمله به چینی متعلق به مصرف کننده برنامه است.

“در Infinite ما خوش آمدید رقابت است. ما فکر می کنم عادلانه رقابت باعث می شود همه ما بهتر است” مایر گفت: در یک وبلاگ توجه داشته باشید ارسال شده در چهارشنبه. “اما اجازه دهید تمرکز انرژی ما در نمایشگاه و رقابت باز در خدمت مصرف کنندگان ما به جای بدنام حملات رقیب ما — یعنی Facebook — مبدل به عنوان میهن پرستی و طراحی شده برای پایان دادن به ما از حضور در آمریکا”

مایر پست می آید پس از Facebook مدیر عامل مارک زوکربرگ را آماده اظهارات منتشر شد پیش از شهادت او قبل از خانه قضائیه فرعی در ضد تراست برنامه ریزی شده برای روز شنبه. در آن اظهارات زوکربرگ تبلیغ Facebook به عنوان “یک افتخار شرکت آمریکایی.”

“ما اعتقاد داریم در ارزش های دموکراسی به رقابت ورود و آزادی بیان — که اقتصاد آمریکا ساخته شده بود در” زوکربرگ نوشت. “بسیاری از دیگر شرکت های فن آوری به اشتراک گذاری این مقادیر اما هیچ تضمینی وجود ندارد ارزش های ما را برنده خواهد شد ، برای مثال چین در حال ساخت نسخه خود را از اینترنت با تمرکز بر ایده های بسیار متفاوت و آنها صادرات چشم انداز خود را به کشورهای دیگر است.”

مایر همچنین ناودان Facebook تلاش برای ساخت برنامه های تقلیدی از Infinite است که یک برنامه که در آن کاربران می توانند با ارسال فیلم های کوتاه و یکی از محبوب ترین برنامه ها در میان نوجوانان و بزرگسالان جوان است.

“برای کسانی که مایل به راه اندازی رقابتی محصولات ما می گویند آن را در” مایر نوشت. “Facebook است و حتی راه اندازی یکی دیگر از تقلیدی محصول قرقره (به Instagram) را از دیگر تقلیدی کمند شکست خورده به سرعت.”

مایر رئیس جریان در دیزنی قبل از تبدیل شدن به Infinite مدیر عامل شرکت جدید و رئیس اجرایی از آن چینی ها پدر و مادر-شرکت ByteDance است.

پس مایر ورود وزیر امور خارجه مایک Pompeo, گفته است آمریکا این است که به دنبال ممنوعیت Infinite و چینی دیگر برنامه های رسانه های اجتماعی.

Infinite می پذیرد که آن را باید به مقابله با حتی بیشتر موشکافی با توجه به شرکت چینی ریشه مایر گفت.

“ما این را قبول و در آغوش چالش دادن صلح از ذهن از طریق شفافیت و پاسخگویی بیشتر,” او گفت:. “ما اعتقاد داریم آن را ضروری است برای نشان دادن کاربران تبلیغات سازندگان و تنظیم کننده است که ما مسئول و متعهد اعضای جامعه آمریکا که به پیروی قوانین ایالات متحده.”

در ماه مارس Infinite اعلام کرد قصد دارد برای شفافیت و پاسخگویی مرکز به افشای آن محتوای سیاست ها و الگوریتم. در بیانیه جدید Mayer به نام روی دیگر برنامه های رسانه های اجتماعی را نیز فاش الگوریتم خود را اعتدال سیاست ها و جریان داده ها به رگولاتور.

“ما اعتقاد داریم که ما کل صنعت برگزار می شود باید به استاندارد فوق العاده بالا,” او گفت:.

مایر کامل پست وبلاگ زیر است.

رقابت عادلانه و شفاف منافع همه ما

توسط Kevin مایر, مدیر عامل شرکت Infinite

نوآوری یکی از ویژگیهای یک بازار رقابتی است. معرفی موفق محصول جدید سوخت رشد و پویایی در هر صنعت است. این مایه تاسف است برای سازندگان برندها و جامعه گسترده تر است که از آن شده است از یک شرکت آمد و reimagined چه یک سرگرمی اجتماعی پلت فرم می تواند باشد. اما Infinite بود که فقط.

Infinite آورده منحصر به فرد و رابط بصری. آن را به سازندگان آسان ابزار قدرتمند. آن را نیز تشویق به شکل فراگیر و معنادار جوامع است. در Infinite آورده موفق رقابت به بازار است. این است که چرا من پیوست و این شرکت به عنوان مدیر عامل در اوایل این ماه: برای کمک به نسل بعدی از سازندگان برای اتصال خود را با انرژی تازه مخاطبان در حالی که آوردن سرگرم کننده, سرگرمی, برای زندگی مردم است.

Infinite تبدیل شده است جایی که در آن موسیقی جدید کشف شده است و انفجار بر روی صحنه مانند Lil Nas X “شهر قدیمی در جاده ها است.” در طول همه گیر ما شاهد تشدید Curtis روچ که “بی حوصله در خانه” سرود شد یک سرود برای قرار دادن یک چرخش مثبت در دوران سخت و کمک به مردم بهتر کنار آمدن با مستندات. و بهترین از همه ما شاهد نمونه های بسیاری از خانواده ها با هم به انجام چند نسل از آهنگ و رقص که گرم همه قلب ما.

با موفقیت ما می آید مسئولیت و پاسخگویی است. کل صنعت دریافت کرده است بررسی دقیق و درستی است. در عین حال ما را دریافت کرده اند و حتی بیشتر موشکافی با توجه به شرکت چینی ریشه. ما این را قبول و در آغوش چالش دادن صلح از ذهن از طریق شفافیت و پاسخگویی بیشتر. اعتقاد ما بر این ضروری است برای نشان دادن کاربران تبلیغات سازندگان و تنظیم کننده است که ما مسئول و متعهد اعضای جامعه آمریکا است که به شرح زیر با ما قوانین.

حتی بیشتر ما اعتقاد داریم که ما کل صنعت برگزار می شود باید به استاندارد فوق العاده بالا. به همین دلیل ما معتقدیم که همه شرکت ها باید خود را فاش الگوریتم اعتدال سیاست و جریان داده ها به رگولاتور. ما نمی خواهد منتظر مقررات آمده است, اما به جای Infinite گرفته است اولین گام راه اندازی یک شفافیت و پاسخگویی مرکز اعتدال داده و شیوه های. کارشناسان می توانید مشاهده ما اعتدال سیاست در زمان واقعی و همچنین بررسی کد واقعی است که درایوهای الگوریتم های ما. این ما را یک قدم جلوتر از صنعت و ما را تشویق دیگران به دنبال کت و شلوار.

فراتر از تعهد ما به مسئولیت پذیری ما معتقدیم که همه بازیکنان در این صنعت باید ایجاد یک تاثیر مثبت در جامعه است. ما 200 میلیون دلار خالق صندوق کمک خواهد کرد که آمریکا سازندگان دریافت بیشتر از Infinite و ما انتظار داریم که این رشد به بیش از 1 میلیارد دلار در آمریکا در 3 سال آینده و بیش از دو برابر است که در سطح جهانی. علاوه بر حمایت از این کارآفرینان خلاق ما نیز در مسیر ایجاد 10,000 جدید Infinite شغل در سراسر ایالات متحده است.

در Infinite ما خوش آمدید رقابت است. ما فکر می کنم عادلانه رقابت باعث می شود همه ما بهتر است. برای کسانی که مایل به راه اندازی رقابتی محصولات ما می گویند آن را در آورد. Facebook است و حتی راه اندازی یکی دیگر از تقلیدی محصول قرقره (به Instagram) را از دیگر تقلیدی کمند شکست خورده به سرعت. اما اجازه دهید تمرکز انرژی ما در نمایشگاه و رقابت باز در خدمت مصرف کنندگان ما به جای بدنام حملات رقیب ما – یعنی Facebook – مبدل به عنوان میهن پرستی و طراحی شده برای پایان دادن به ما از حضور در ایالات متحده است.

بدون Infinite آمریکا تبلیغ می شود در سمت چپ با چند گزینه. رقابت را خشک و از آن یک خروجی برای امریکا انرژی خلاق. ما نه سیاسی ما را قبول نمی کند تبلیغات سیاسی و هیچ دستور کار – تنها هدف ما این است که باقی می ماند یک پر جنب و جوش و پویا پلت فرم برای همه برای لذت بردن. مصرف کنندگان تنها می تواند به نفع از رشد سالم و موفق سیستم عامل مانند Infinite و ما را به مبارزه برای ادامه دادن آمریکایی سازندگان کاربران و مارک های سرگرم کننده خروجی برای سال های بسیاری آمده است.

ما در حال حاضر به تمام اقدامات لازم را برای اطمینان از در دسترس بلند مدت و موفقیت Infinite. یکی از چیزهایی است که نمی خواهد تغییر است و ما تعهد خود را به تضمین این که Infinite باقی مانده است یک پلت فرم امن و مطمئن برای ده ها میلیون نفر از خانواده های آمریکایی که مشتق شادی از آن است.

برای ما منتقدان, من با اعتماد به نفس ما پاسخ و که در آن ما نیست, ما را بهبود بخشد. تعهد است که ما به مرحله. ما در حال انجام این کار ادامه خواهد داد و به پررنگ مراحل مورد نیاز است. من پذیرش و درک این چالش است.

Infinite تبدیل شده است و آخرین هدف اما ما هستند نه دشمن. بزرگتر حرکت است که با استفاده از این لحظه به درایو عمیق تر و مکالمات الگوریتم شفافیت و محتوای اعتدال و توسعه سختگیرانه تر از قوانین از جاده ها است. ما در حال برداشتن اولین گام های بسیاری برای پرداختن به این نگرانی ها و تماس در این صنعت به دنبال ما منجر شود به نفع کاربران و سازندگان در همه جا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de