رعد و برق با 96 kmph بادها ریپ طریق Amphan زده کلکته

Thunderstorm With 96 kmph Winds Rips Through Amphan-Ravaged Kolkata

باد شدید در 96 kmph جاروب در همراه با بارش شدید باران و رعد و برق

کلکته:

مانند عاقبت یک فیلم ترسناک گردباد Amphan 2.0 بطرف از طریق کلکته در این شب ریشه کنی درختان له کردن ماشین ها و حتی تهدید به خراب کردن یک ساختمان قدیمی و یا دو.

دقیقا هفت روز به دقیقه تقریبا از طوفان Amphan زده, West Bengal پایتخت بادهای شدید در 96 kmph جاروب در در 6:23 بعد از ظهر همراه با بارش شدید باران و رعد و برق.

چهارشنبه گذشته Cyclone Amphan زده در 6:47 pm در 114 kmph افزایش به 130 kmph در 6:57 بعد از ظهر به اوج خود رسید و در 133 kmph در 7:20 pm.

خوشبختانه وجود دارد صرفه جویی در تفاوت است. طوفان Amphan شد بازی دراز و رفت برای حداقل چهار ساعت است. امروز آن را به طول انجامید کمتر از 30 دقیقه.

اما برای ساکنان کلکته شد چهارشنبه گذشته یک بار دیگر. در کلکته ترافیک بیشتر و بیشتر مردم در خیابان ها امروز از همیشه قبل از مارس 25 وقتی که این مستند در سراسر کشور اجرا شد. وجود یک هشدار دهنده برای یک Norwester معمولی این زمان از سال در دولت به نام “Kalbaishakhi’ اما هیچ کس انتظار می رود سرعت باد از 96 kmph.

به عنوان مغازه ها پایین کشیده کرکره و مسافران با عجله برای آخرین اتوبوس از روز دو بزرگ درختان آمدند crashing پایین در دو اتومبیل پارک شده در Jatin دس خیابان در جنوب کلکته. فاجعه واکنش نیروی تیم تبدیل شده است تا به روشن شدن درختان قرار داده و آن را برای صبح به عنوان یک خطر وجود دارد از برق.

در Telengabagan در شمال کلکته یک درخت در حال رشد از یک ساختمان تعیین شده ‘خطرناک’ به دلیل سن و تعمیر و نگهداری ضعیف را تهدید به سقوط در خانه همسایه. مدنی مقامات تا به حال به عجله در به آرامش چیز ساییده اعصاب و حرکت مردم زندگی در “در معرض خطر” خانه به حرکت به سالن جامعه در این نزدیکی هست.

نه فقط کلکته حتی چندین مناطق دیگر را تحت تاثیر قرار بود توسط بادهای قوی از جمله Purulia, Bankura, غرب, Midnapore, Jhargram شرق Midnapore, north و south 24 Parganas و هوره.

نسیم رعد و برق و رعد و برق همراه با بادهای توفانی از 40-50 kmph نگه داشته تا در اواخر شب در غرب بنگال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>