پلیس مجبور به استفاده از باتوم بر معترضان برای متفرق کردن آنها

برجسته

  • بمبئی Bandra ایستگاه شد یک سایت در اعتراض به این بعد از ظهر
  • زمانی که جمعیت نادیده گرفته چند هشدار برای متفرق کردن پلیس با استفاده از باتوم
  • برخی از آمد و در جستجوی مواد غذایی در حالی که دیگران فقط می خواستم به خانه بروم

دهلی نو:

بمبئی شهر با بیشترین تعداد coronavirus موارد شد سایت از یک اعتراض این بعد از ظهر به عنوان انبوهی از کارگران مهاجر جمع آوری شده در خارج از Bandra ایستگاه اعتراض به گسترش مستند. فیلم از این منطقه نشان داد هزاران نفر از مردم jostling دادن رفتن به دولت هشدار درباره کروناویروس و اجتماعی فاصله.

بسیاری خواستار آن شدند که به آنها اجازه داده شود به خانه بروم. منابع گفت: جمعیت نیز تا به حال مردم از نزدیک محله های فقیرنشین که در جستجوی غذا است. زمانی که جمعیت نادیده گرفته چند هشدار برای متفرق کردن باطوم استفاده شد ،

تصاویری — یادآور بزرگ مهاجر مهاجرت در خارج از دولت درون ایستگاه های اتوبوس در دهلی نو پس از مستند اعلام شد برای اولین بار – پرسش در مورد چگونه چنین جمعیت عظیمی جمع شده بودند با وجود چندین مهار مناطق در این شهرستان است. همچنین نگرانی در مورد گسترش بیشتر ویروس –بمبئی دیده است بیش از 1500 مورد از COVID-19 بیش از نیمی از 2,300-به علاوه موارد در ماهاراشترا.

سراسر کشور مستند تمدید شده است تا مارس 3 – نارندرا نخست وزیر اعلام کرد این صبح است.

این مستند که به تازگی سه هفته است آمار کارگران مهاجر بدترین. بسیاری از آنها دستمزد روزانه کارگران که از درآمد خود را. با وجود وعده های دولت از مواد غذایی رایگان بسیاری شده اند قادر به دریافت دو وعده غذا در روز. فقدان هر نوع از حمل و نقل به معنای بسیاری از آنها شده اند قادر به رفتن به خانه به روستاهای خود یا.

کنگره را سانجی Nirupam انکار کرد که مواد غذایی یک مشکل برای مهاجران و سرزنش مستند که بدتر از شرایط زندگی کارگران است. بسیاری از این افراد زندگی می کنند در مناطق شلوغ که در آن 10 یا بیشتر مردم به اشتراک گذاشتن یک اتاق. این مستند بدان معنی است که آنها تا به حال به ماندن در چنین شرایط تنگ شده برای روز.

در یک سری از توییت Aaditya Thackeray, پسر وزیر Uddhav Thackeray سرزنش دولت مرکزی فقدان ابتکار عمل برای قرار دادن مهاجران صفحه اصلی.

“وضعیت کنونی در Bandra ایستگاه در حال حاضر پراکنده و یا حتی شورش در سورات در نتیجه اتحادیه دولت قادر به گرفتن یک تماس در تنظیم یک راه بازگشت به خانه مهاجر برای کار. آنها نمی خواهند غذا یا پناهگاه آنها می خواهند به بازگشت به خانه” او هنوز توییتی.

دوم جیر بخوانید:

اعتراض بر می آید یک روز در این کشور شاهد یک جهش بزرگ در مورد کوروناویروس. بیش از 1400 نفر تست مثبت برای coronavirus در نظر گرفتن همه-هند رقم بالای 10000. حدود 1100 مردم را بهبود و 353 بیماران فوت کرده اند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im