این آخر هفته شگفت انگیزی زمان بسیار خوبی برای خرید یک واشر & کن مجموعه به لطف این AJ مدیسون فروش

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

اگر شما به اندازه کافی خوش شانس به یک واشر و خشک کن در خانه خود را, شما می خواهید را به مطمئن شوید که شما در حال سرمایه گذاری در یک مجموعه ای است که نمی خواهد در یک سال است. واشر و خشک کن مانند تمام لوازم اصلی گران هستند و نیاز به یک معامله خوب از تحقیقات برای به دست آوردن حق و شما ممکن است فکر می کنم شما باید برای دیدن گزینه های خود را در فرد قبل از تصمیم گیری. در حال حاضر البته این دقیقا عملی—اما به لطف AJ, Madison, شما می توانید خرید لوازم خانگی مانند واشر و خشک کن آنلاین رایگان تحویل در سراسر کشور. در حال حاضر خرده فروش میزبانی بزرگ فروش بهار تا 45 درصد عمده لوازم. ما گرد قابل توجه برخی واشر و خشک کن combos مهارت های شما باید از دست ندهید زیر اما مطمئن باشید برای بررسی از کل فروش خود را در اینجا.

گرداب WPWADREW560LH1 واشر & کن مجموعه

این بسیار دارای امتیاز اواز یا موسیقی دو نفری همراه با برخی از ویژگی های قابل توجه: یک بار و برو تلگراف که به شما امکان جست و خیز جایگزینی مواد شوینده برای 20 بارهای بخار تمیز کردن گزینه ای برای خلاص شدن از سخت ترین لکه ها و, پیشرفته, رطوبت سنجش برای جلوگیری از overdrying. هر دو محصولات انرژی استار خبره; واشر دارای ظرفیت 4.5 مس. ft. در حالی که خشک کن دارای 7.4 مس. ft.

خرید: گرداب WPWADREW560LH1 واشر & کن مجموعه $1848 $1428

سامسونگ SAWADREW10 واشر & کن مجموعه

این بودجه پسند مجموعه ای از سامسونگ امکانات به طور جدی کم سطح سر و صدا و خود تمیز+ فن آوری برای حفظ واشر تازه و بدون استفاده از مواد شیمیایی. به علاوه خشک کن دارای دو بخاری که در نتیجه کمتر به طور کلی استفاده از انرژی در دماهای پایین تر. از نظر ظرفیت واشر دارای 4.2 مس. ft. و خشک کن دارای 7.5 مس. ft.

خرید: سامسونگ SAWADREW10 واشر & کن مجموعه $1698 $1250.20

الکترولوکس EXWADREW4271 واشر & کن مجموعه

اگر شما عشق به داشتن گزینه های این الکترولوکس اواز یا موسیقی دو نفری است که ارزش چک کردن. وجود دارد 7 چرخه و 4 تنظیمات دما را انتخاب کنید از جمله 20 دقیقه سریع بشویید و خشک چرخه. این Staintreat گزینه بهینه سازی دما و غلت اقدامات برای ایده آل ترین لکه-از بین بردن محیط زیست و LuxCare شستشو سیستم را تضمین می کند آیتم های خود را در حال گرفتن به طور جدی کامل پاک کردن. خشک کن انرژی استار تایید شده است.

خرید: الکترولوکس EXWADREW4271 واشر & کن مجموعه $2098 $1486

LG LGWADREW37001 واشر & کن مجموعه

این ال جی مجموعه فای را فعال کنید بنابراین شما می توانید انتخاب کنید یک چرخه شروع و یا متوقف کردن یک بار و دریافت اطلاعیه در مورد زمانی که خود را در لباس های شسته شده انجام خواهد شد مستقیم از تلفن خود را. واشر است گواهی انرژی استار NSF و آسم و آلرژی بنیاد امریکا به لطف Allergiene بهداشتی چرخه. وجود دارد 12 شستشو و خشک برنامه بنابراین شما می تواند به تهیه خاص خود را شستشو نیاز دارد بدون هیچ تلاشی.

خرید: LG LGWADREW37001 واشر & کن مجموعه $2198 $1740.20

Miele MIWADREW201 واشر & کن مجموعه

شما می توانید ضرب و شتم نیست که تکنولوژی آلمانی و این Miele اواز یا موسیقی دو نفری از این قاعده مستثنی است. اگر چه کوچکتر از دیگر گزینه های هر دو محصولات انرژی استار خبره و واشر ویژگی های یک سیستم حفاظت از آب برای جلوگیری از نشت. وجود دارد 12 شستشو چرخه به را انتخاب کنید از جمله پاکسازی و کاپشن چرخه و همچنین 12 خشک چرخه.

خرید:: Miele MIWADREW201 واشر & کن مجموعه $2798 $2198

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im