این بطری آب شده یک فنجان قهوه به طوری که شما می تواند هیدراته و کافئین دار

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

اخبار هیجان انگیز برای کسانی از ما که اولویت بندی سازگار پوست و معمول کافئین رفع: یک بطری آب-قهوه فنجان دسته کوچک موسیقی جاز. بهتر شناخته شده به عنوان دردسر کارآمد بطری و قهوه فنجان و دسته کوچک موسیقی جاز است که یک راه حل پایدار است که متشکل از 18 اونس خلاء عایق ظرف آب و 12 اونس خلاء عایق قهوه محفظه. ثبت اختراع در حال بررسی طرح است که مجهز به یک میره که شما می توانید پیچ و تاب به انتشار این جام از بطری.

دردسر ظرف مردم را تشویق به اتخاذ یک صفر زباله رویکرد با حذف نیاز به آب بطری های پلاستیکی و تنها با استفاده از فنجان به صورت جرعه جرعه قهوه بر روی بروید. به علاوه از آنجایی که آنها پشته شما لازم نیست که به ظروف جداگانه برای نوشیدنی سرد و گرم کردن فضا در کیسه خود را. ظرف را می توان به سه روش مختلف: به عنوان یک کامل با بطری خالی فنجان قهوه پنهان کامل و کامل جام جهانی از هم جدا و کامل جام حذفی می تواند متصل به بالای بطری های پر. هر مانع می آید با یک درپوش مقاوم در برابر هوا است که متناسب با در بالا و یا پایین از بطری.

9.5″ قد بلند بطری متناسب ترین جام دارندگان و مخروطی شکل است که آسان به نگه دارید برای کمک به کاهش ریختن. دردسر می آید در چهار فام: سفید طبیعی, رنگ پریده سرخ رنگ خاکستری زغال چوب و جنگل سبز.

دردسر در حال حاضر بیش از حد خود را جمع آوری کمک های, هدف, هر چند مبارزات انتخاباتی است که هنوز هم در حال اجرا است. برای یک تعهد از 49 دلار یا بیشتر هواداران را دریافت خلاء عایق بطری و جام دسته کوچک موسیقی جاز همراه با محافظ و ضد نشت جام درب. علاوه بر این, دردسر خواهد کاشت یک درخت از طرف شما و همچنین حذف 1 کیلوگرم از اقیانوس محدود زباله های پلاستیکی به طوری که حمل و نقل این محصول کربن خنثی است. محصولات در حال انتظار برای شروع حمل و نقل در ماه اکتبر سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im