این وکو ییلاقی از ‘Fixer Upper’ برای فروش

آن را هر روز است که یک ویژگی برجسته در “Fixer Upper” بازدید بازار است. اما در طول سال چند خانه های بازرسی و نگهداری توسط تراشه و جوانا Gaines خود را کلاسیک HGTV سری رفته اند تا برای فروش. پس از همه, که به یاد داشته باشید, “کمی زیستن در دشت” یا مخروبه خانه رعیتی از فصل 1? این بار بیکر, خانه, کلبه دنج قیمت در حال حاضر در $359,500.

سه تخت دو و نیم حمام بیکر خانه راحت 1950s ییلاقی در استقبال محله وکو. در نشان دادن اموال خریداری شده توسط پتی بیکر, بیوه که می خواستم به زندگی در این محله نزدیک به خانواده اش. او گفت: تراشه و جو او می خواست یک خانه, دفتر, راحت کارشناسی ارشد مجموعه و به حرکت در اتاق رختشویی از گاراژ به داخل خانه است. آنها در زمان پتی اهداف به حساب و ایجاد خیره کننده خانه رویایی. در حال حاضر برخی دیگر خوش شانس خریدار خانه می تواند مانع آن است.

صعود به مراحل جلو به ایوان مناسب برای نشستن پشت خود را با قهوه صبح و سپس گام به گام در داخل روشن 1,432 فوت مربع خانه. پر از نور طبیعی جریان از ویندوز و ویژگی های آن بزرگ شده, آشپزخانه اپن با سفارشی کانتر بتن یک خانه رعیتی نزول سفارشی cabinetry و سیمان و کاشی و برگشت به عقب. نیز وجود دارد یک منطقه ناهار خوری با ساخته شده است در صندلی تمام خانواده می تواند جمع آوری برای وعده های غذایی. یک ویژگی منحصر به فرد بیکر خانه آن دو منطقه زندگی می کنند ساخته شده ممکن است توسط دو طرفه قفسه باز. آن را ایجاد یک دن و سرگرمی, اتاق, با فضاهای متعدد برای یک خانواده مشغول به شارژ.

بزرگ استاد اتاق خواب با نور خورشید و ویژگی های زیادی از فضای گنجه و همچنین به عنوان یک های اخیر-بازنگری شده کارشناسی ارشد ، یدکی اتاق خواب همچنین می تواند در خدمت به عنوان یک دفتر خانه پر از ویندوز به دنبال بر روی محله صلح آمیز. مرحله خارج به حیاط خلوت که در آن فضا وجود دارد برای یک پاسیو و همچنین به عنوان یک حصار-در حیاط احاطه شده توسط درختان بالغ که ایده آل برای کودکان است. با مقدار زیادی از مهار درخواست تجدید نظر بیکر خانه دارای یک تخت پوشیده از چمن چمن جلو که نقطه مناسب برای نشستن و لذت بردن از طبیعی تگزاس زیبایی.

بیکر خانه اولین ضربه به بازار در سال 2018 راست پس از آن به ویژه در HGTV سری. به نظر می رسد که Patti وصل با یک دوست خانوادگی پاستور جو Finfrock فقط چند ماه بعد از او قسمت پخش شد. با توجه به مردماو را به جو یک تور از خانه جدید و از او خواست با او ازدواج. با وجود داشتن خداحافظی خانه پتی گفت: مردم او هنوز هم برای برخی از دکور و مبلمان قطعات انتخاب شده توسط Joanna.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de