این منبع غیر منتظره برای پازل است که شما می خواهید به آویزان بر روی دیوار خود را

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

با بیشتر و بیشتر مردم در خانه باقی مانده در قرنطینه آن را حس می کند چرا منبت کاری اره مویی پازل بالا از ذهن برای خستگی متلاشیکننده فعالیت های یک بار صف Netflix بکشد پاک شده و نان موز دستور العمل کامل شده است. اما خریداران ممکن است پیدا کنید که پازل آنها چشم دوخته اند فروخته شده است و یا backordered با توجه به افزایش علاقه به تازگی.

وارد این پازل توسط عکاس جف Mindell که در حال حاضر در فروش در Zazzle. لس آنجلس مبتنی بر عکاس شناخته شده است استفاده از رنگ و نور و شما قطعا می خواهید به قاب خود را در مجموعه ای از پازل یک بار شما به پایان رسید آنها را به صورت منحصر به فرد دیوار هنر برای روشن کردن هر اتاق در خانه خود را.

البته شما همچنین می توانید فهرست دیگر سازندگان کار و یا حتی تصویر خود را آپلود به طیف وسیعی از موارد علاوه بر پازل در چاپ خود از پلت فرم. پازل در انواع اندازه/قطعات اعم از آسان (از جمله 11″ x 14″ پازل با 30 اندازه قطعه) به دشوار (20″ x 30″ پازل با 1014 قطعه) پس سخت ترین بخش خواهد بود انتخاب های مورد علاقه. و در 15% تخفیف با کد ZPARTYATHOME وجود دارد هیچ دلیلی برای ذخیره چند.

بالون ماشین اره منبت کاری اره مویی پازل,

ویژگی قابل توجه قرمز, قدیمی, ماشین پر از بالن های رنگارنگ در برابر یک دیوار سفید این پازل در حال حاضر در دسترس در پنج اندازه و سطح دشواری.

خرید: بالون ماشین اره منبت کاری اره مویی پازلاز $16.95

Pom Poms در Tulum اره منبت کاری اره مویی پازل,

ساحلی, بلوز, اره منبت کاری اره مویی پازل,

اگر شما به اندازه کافی خوش شانس برای زندگی در نزدیکی آبهای آبی کریستال—و ممکن است برای ضربه زدن به ساحل در هر زمان به زودی—این پازل در پنج اندازه و سطح دشواری ممکن است فقط بلیط برای درمان کسانی که قرنطینه ناشی از بلوز است.

خرید: ساحلی, بلوز, اره منبت کاری اره مویی پازلاز $17.90

ریویرا مایا بعد از ظهر اره منبت کاری اره مویی پازل,

صورتی که درب اره منبت کاری اره مویی پازل,

در خدمت یک ساختمان سفید با بالا میآید سبز از گیاهان پر جنب و جوش آسمان آبی و صورتی کاملا درب این پازل است یک انتخاب عالی برای هر معماری عاشق وجود دارد. همچنین در دسترس در اندازه پنج/سطح از دشواری.

خرید: صورتی که درب اره منبت کاری اره مویی پازلاز $17.90

درخت نخل, آسمان اره منبت کاری اره مویی پازل,

این تقریبا غیر ممکن است به دنبال در یک خوشه از درختان نخل از زیر و لبخند نیست بنابراین این معما این است ایده آل برای هر کسی که نیاز فوری دوز آرامش و زیبایی گرمسیری. همچنین در دسترس در اندازه پنج/سطح از دشواری.

خرید: درخت نخل, آسمان اره منبت کاری اره مویی پازلاز $17.90

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de