ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

من دیوانه در مورد هر چیزی ترکه یا چوب کوتاه یا خیزران اما زندگی در یک نسبتا کوچک آپارتمان وجود دارد بنابراین بسیاری از جاها به عنوان سمبل روند بدون رفتن دریا. زمانی که من آمد در سراسر این هدف سمت جدول زیر هر چند من نمی تواند مقاومت در برابر ربودن آن و اضافه کردن آن به مجموعه من. باید بگویم من خیلی خوشحال با غیر منتظره آن نقطه به پایان رسید تا در خانه من.

این ترکه یا چوب کوتاه مرد به بازار عرضه شده است به عنوان یک میز کنار اما واقعا بیشتر از ذخیره سازی بلند عثمانی. به عنوان یک فضای کوچک نشین من همه چیز در مورد چند منظوره قطعات بنابراین این مهم است برنده شدن است. در ابتدا من با استفاده از جدول در ایوان به نمایش همانطور که در تصویر زیر تا زمانی که من متوجه شدم که آن را واقعا متعلق: حمام. داخل محفظه ذخیره سازی به اندازه کافی بزرگ است به همه جا از من اضافی داخل حمام, سکس با دست و صورت حوله و همه چیز به راحتی در دسترس است اما خارج از دید, تنها راه من آن را می خواهم. من در واقع با استفاده از این قطعه در تمام طول روز. وقتی که من آماده شدن در صبح, من می توانم مجموعه ای آرایش من کیسه یا محصولات منحصر به فرد در آن بالا است. اگر من سیم پیچ را با یک پایان روز حمام می تواند من را بکشد عثمانی به سمت وان و استفاده از سطح به نگه داشتن یک لیوان شراب و شمع.

در حالی که 80 دلار برچسب قیمت واقعا در ارزان پایان از طیف این واقعیت است که این جدول ویژگی های داخلی محفظه باعث می شود آن را به ارزش قیمت می باشد. من دیده ام بسیاری از دیگر حمام مدفوع که نگاه شایان ستایش اما واقعا پیشنهاد خیلی سطح فضا در بالا و قطعا نمی عبارتند از ذخیره سازی از جنبه های. در بالا از آن, من هم دوست دارید که قطعه سبک و آسان به حرکت در اطراف حمام من به عنوان مورد نیاز است. به علاوه اگر شما مانند من هستید و مایل به تغییر دکور خود را به طور منظم این قطعه همه کاره به اندازه کافی برای در نهایت دیندار بود و در تعدادی از اتاق های مختلف. آن همچنین می تواند برای شیک اسباب بازی سازی در یک اتاق در یک روز, برای مثال, می شود و یا کاملا دگرگون شده با برخی از رنگ اسپری به تناسب طرح و رنگ های مختلف, اگر نیاز بود.

در واقع من در حال حاضر فکر می کنم من می دانم آنچه در آن بعدی تجسم می تواند — آن را قطعا می خواهم برای به طور جدی شیک مانع!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو