این دو رنگ ادریسی است که پس از پسته

هنگامی که شما فکر می کنم ادریسی شاید شما فکر می کنم از نقاشی با مداد رنگی صورتی و آبی و بنفش در نسخه های خود را در حیاط یا روی کارت تولد او به شما ارسال می شود. اما این گیاهان آمده در بسیاری از رنگ ها — گاهی اوقات رنگ های متعدد در هر بوته. به “پسته” ادریسی است به خصوص درشت و رنگارنگ انواع.

رسما به نام Hydrangea macrophylla “Horwack” این گل با نام مستعار پسته ادریسی به دلیل آن سهام آن صورتی و سبز رنگ آمیزی با پسته.

بسته به نوع گیاه منحصر به فرد و رو به رشد آن شرایط می توان آن را در پینکر (نویسنده کانادایی و یا سبزتر طرف و طیف وسیعی از داغ گل کاغذی صورتی به یک خاموش قهوه ای مایل به قرمز. (عکس در بالای این پست به احتمال زیاد نشان می دهد متفاوت هر چند مشابه دو رنگ ادریسی.)

با توجه به Southern Living, این کوتوله ادریسی رشد می کند تا به سه فوت ارتفاع و چهار فوت عرض و می تواند رشد در یک ظرف و یا باغ تخت در مناطق 5-9 (به عبارت دیگر اکثر نقاط کشور علاوه بر غرب میانه بالا). آنها مانند مرطوب خوب زهکشی خاک و سایه جزئی.

پسته ادریسی کم-تعمیر و نگهداری بیش از حد: آنها نمی نیاز به هرس و آهسته-کود انتشار در بهار قبل از آنها شکوفه خواهد به آنها کمک کند سالم بماند. آنها می تواند سمی در صورت مصرف هر چند, بنابراین مراقب باشید اگر شما بچه ها یا حیوانات خانگی.

ادریسی در آمده بیش از 70 گونه هر چند تنها شش معمولا رشد در باغ در ایالات متحده است. Hydrangea macrophylla مانند پسته نیز شناخته شده به عنوان bigleaf ادریسی و گلبرگ های چیده شده به شکل یک توپ. گونه های دیگر هستند و بیشتر پراکنده مخروطی و یا حتی رشد در شکل انگور. هر گونه شامل گونه های متنوع. برخی به خصوص آنهایی که زیبا شامل Zinfin عروسک آبی Deckle و منحصر به فرد ادریسی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im