اگر شما جست و خیز مجازی زوم زمینه به جای نشان دادن هر آنچه است که در واقع در پس زمینه خود را, شما ممکن است در حال حاضر سعی کردم به انباشتگی, عباس و تازه کردن خود در زندگی واقعی فضای کار آن را به نگاه زیبا و دل انگیز تر. (زوم چوب بست, اگر شما خواهد شد؟) حساب توییتر اتاق ارزیاب به نظر می رسد برای این نوع از زندگی واقعی پس زمینه در تلویزیون توییتر و بیشتر می افزاید: تفسیر رنگارنگ و سپس به آنها یک نمره از 10. آن را برای تلفن های موبایل سخت اما نمرات در واقع می تواند به ارائه برخی از خیلی خوب راهنمایی تزئینات (و بسیاری از سرگرمی).

@ratemyskyperoom آغاز شده توسط کلود تیلور بنیانگذار سگ دیوانه Pac و دوست دختر خود را در مدت کوتاهی پس از همه شروع quarantining. از آنجایی که آنها هر دو به تماشای بسیاری از کابل, اخبار, آنها اغلب صحبت در مورد مردم پس زمینه و تصمیم را به خود خنده دار افکار و راهنمایی در مورد چگونگی ساخت اتاق بهتر—به توییتر.

تیلور برای اولین بار آغاز شده و با تصاویری که او و دوست دختر خود را گرفت اما هنگامی که حساب خود را به دست آورد کشش دیگران آغاز شده به طور داوطلبانه ارائه چه زمینه های ویدئویی آنها می خواهم برای دیدن امتیاز. تیلور و دوست دختر خود را ارسال عکس ها با نوشتن شرح تصاویر و خواستار جزئیات که آنها لذت بردن از (یا نیست) پایان دادن به تجربه با بلانت امتیاز در یک مقیاس از 1 تا 10.

به شما یک ایده بهتر در اینجا چیزی است که یک 10/10 نظر می رسد مانند:

چه بود یک بار 9/10 پس زمینه است که در حال حاضر یک 10/10. گل ها و سبزی ها به وضوح یک عامل عمده نسبت به موفقیت آن (بیشتر در مورد که بعد از آن).

دکور به وضوح مشغول به کار در این زمینه را به نفع اما این می رود بدون گفت که دو سگ کمک به نمره کامل.

در حال حاضر بیایید تجزیه و تحلیل وضعیت مخالف—در اینجا چند مثال از رتبه های پایین:

به نظر می رسد مانند اتاق امتیاز رفت و از زمان گذشته است. کوچکتر مجموعه کتاب = کوچکتر امتیاز.

به وضوح وجود دارد تمایل در اینجا برای, خوب, در واقع به طور کامل بازسازی شده ، اما هی این گیاه می تواند یک مکان آسان برای شروع!

ما را به گپ زدن با تیلور در مورد بزرگترین تزئینات راهنمایی او جمع شده بودند از امتیاز هزاران نفر بر هزار نفر از مردم در اتاق. و در حالی که بسیاری از مشاوره همچنان به تمرکز بر موارد برای اضافه کردن یک قطعه از تزئینات مشاوره تیلور تاکید کرد به ما اشتباه است برای جلوگیری از در خانه: رنگ-هماهنگی قفسه کتاب خود را.

“اگر شما در حال رفتن به رفتن با کتاب به عنوان یک پس زمینه را طراح اشتباه از رنگ هماهنگی خود را در کتاب” تیلور می گوید آپارتمان درمانی است. “یک نکته مهم برای ما است. آنها اهمیتی نمی دهند در مورد کتاب های آنها نیست خواندن کتاب آنها تنها مراقبت از آنچه که در کتاب شبیه است.”

همچنین, مطمئن شوید که شامل سگ خود را در شات اگر شما قادر هستید! تیم #DontNeglectNancyButtercup.

در بالا یک مثال از آنچه تیلور است که به دنبال در یک قفسه کتاب: پرده و رنگارنگ بدون تلاش بیش از حد سخت است.

تیلور هشدار داد که هر کسی که رنگ هماهنگ می شود اتوماتیک سه نقطه کسر از نمره خود را توضیح داد که آن را بزرگ بدون هیچ دلیل به نظر می رسد به عنوان اینکه شما “درمان کتاب به عنوان غرفه و نه به کتاب.” که در آن نقطه حداکثر نمره شما می توانید دریافت 7 و تیلور گفت: آن را سخت به بالاتر از 2 یا 3 که در آن نقطه. بموقع اشاره کرد.

علاوه بر اجتناب از رنگ-هماهنگی در قفسه کتاب خود تیلور مشترک دیگری تزئینی, نکته که به شما می دهد عمده نقاط یکجور دوربین عکاسی خود را در سیستم امتیاز: اضافه کردن گیاهان.

این اتاق برای مثال منشعب سبز—نه به ذکر دیوار پوشش داده شده در هنر است و کاری به نفع آن است. (دیوارهای خالی تعداد در مقابل شما را در رتبه, سیستم, اطلاعات بیشتر.)

تیلور و دوست دختر خود را—که اتفاق می افتد به مدیریت یک گلخانه تجاری—تاکید کرد که گیاهان هستند یک راه آسان برای اضافه کردن رنگ بیشتر به فضای خود را که بسیار مهم است برای ایجاد یک جذاب زوم پس زمینه. مانند بالا این اتاق رفت و از 7 به 9 عمدتا به دلیل “بهبود گیاه کار می کنند.” تیلور می گوید که آبپاش در عناصر مانند گیاهان و همچنین به عنوان هنر یا یک قفسه کتاب (که نیست رنگ-هماهنگی) می دهد یک اتاق بیشتر در عمق.

اگر شما کنجکاو در مورد تیلور خود زوم پس زمینه در اینجا یک شات خود را راه اندازی:

وقتی پرسید که چه او خواهد رای خود را, او گفت:, “کاملا” به 10. “آن را مانند یک 6 یا 7. من نیاز به کار در عمق اما من خوب است با آنچه در آن است.”

شما می توانید یا ترک تیلور راهنمایی اما در پایان روز حساب وجود دارد را به طنز در طول زمان تاریک است. “من واقعا می خواهید مردم را به لذت بردن از حساب لذت بردن از محتوا” تیلور گفت. “آن را نمی توان برای همه, اما آن را به معنای گرفته شده است که به طور جدی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو