تورهای مجازی در حال فرار بزرگ زمانی که شما نمی توانید از لحاظ جسمی در هر نقطه. اگر شما سعی کردم یکی عین حال این ممکن است متقاعد کردن شما: یک شرکت حاضر به پرداخت $1,000 به دیجیتال سفرهای خود انتخاب کنند. بله شما پرداخت کنید به نه خانه خود را ترک.

شرکت مسافرت به روز رسانی امتیاز است که به دنبال یک فرد خوش شانس برای تعیین بهترین تورهای مجازی وجود دارد با تلاش 10 متفاوت است. بهتر است آنها را وادار به انتخاب از یک لیست از مقصد که در آن آنها می توانید تور خود را دریافت و یک حس که آنها در واقع می خواهم به سفر ببرد. در ازای کار سخت خود را انتخاب متقاضی دریافت خواهد کرد $1,000 را نسبت به آینده خود تعطیلات رویایی.

شرکت کند که برخی از نظر کیفیت در یک نامزد ایده آل است. اولین و مهمترین این مهم است که این فرد دارای شور و شوق برای سفر و فرهنگ با یک مقدار سالم از سودای سفر به خارج. شما باید علاقه به اکتشاف و ماجراجویی و فعال حساب های رسانه های اجتماعی در Facebook و Twitter.

کمتر هیجان انگیز است اما با این وجود فقط به عنوان مهم مدارک عبارتند از توجه به جزئیات است که می آید در دستی زمانی که پر کردن یک کاربرگ برای هر مقصد شما “مراجعه کنید.” آن را شما بپرسید چرا شما را انتخاب کرد یک تور مجازی, آنچه شما در مورد آن دوست که آیا یا نه آن را الهام بخش شما در واقع می خواهید به سفر وجود دارد و تجربه کلی خود را.

شما باید 18 سال یا مسن تر به ارائه یک برنامه که شامل اطلاعات عمومی در مورد خودتان چرا شما می خواهم به سفر های مورد علاقه خود را و چرا شما کاندیدای مناسب برای مقایسه تورهای مجازی. و شما نیاز به در دسترس خواهد بود به تمام 10 تورهای مجازی با 30 ژوئیه سال 2020 است.

مطمئن شوید برای ارسال درخواست خود را با 30 ژوئن 2020 که شما می توانید انجام دهید در اینجا. بون (مجازی) سفر!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im