این خانه کوچک بر روی چهار چرخ مجهز به یک پیاده روی در وان آب داغ

مطمئن شوید که وجود دارد خانه های کوچک با وان داغ, خارج از, اما آیا شما تا کنون دیده یک داخل ؟ سلام آبگرم کوچک بر روی چهار چرخ.

این 500 فوت مربع کوچک خانه می رود با نام Culp ساخته شده توسط صفحه اصلی شرکت ساختمان متحرک ریشه. خانواده اجرای کسب و کار متخصص در گر چه هنر منحصر به فرد خانه های کوچک بر اساس نیازهای مشتری و واضح است که این کمیسیون از یک مشتری که اولویت های خود را مستقیم.

راه رفتن را از طریق به نمایش در جلو ایوان ساخته شده با فلز بیرونی را وارد کنید ورودی اصلی خانه کوچک. هنگامی که در داخل یک گالری بزرگ آشپزخانه به سبک خود را ارائه کامل با لوازم جدید و سفارشی cabinetry در پایان به ذکر کوارتز کانتر.

گذشته از آشپزخانه به اتاق نشیمن منطقه است که طراحی شده است در اطراف مشتری عشق صندلی چرخاند درست در مقابل آبی کاشی شومینه. مطابق با درب کشویی منجر شما به حمام که در آن ستاره نشان می دهد در انتظار: راه رفتن در وان آب داغ. کامل با جت و احاطه شده است که آبی روشن کاشی هر کسی که با استفاده از این وان این است که مطمئن شوید که برای ترک یک فرد شادتر.

نگه داشتن رفتن به کشف اتاق خواب بزرگ با فضای صرفه جویی در ویژگی های ساخته شده در nightstands و سفارشی سازی بستر. و فراموش نکنید که در مورد طبقه بالا طبقه که ندارد فقط یک گیم لافت اما دو یکی در بالا و یکی در بالای حمام و اتاق خواب. این مناطق بزرگ به معنای خانه هر چیزی از دفاتر به اتاق مهمان و یا حتی به عنوان فضای ذخیره سازی اضافی.

مهم نیست ما هر چند: ما هنوز در خواب است که راه رفتن در وان آب داغ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de