این کابین کوچک اجاره شرکت ارائه شده است سیاه فعالان رایگان گریز

به عنوان سیاه و سفید فعالان ادامه مبارزه برای جورج فلوید Breonna تیلور الیاس McClain و شماری دیگر سیاه و سفید زندگی یک کابین اجاره شرکت تقویت بقیه به عنوان شکلی از مقاومت است. گریز یک کابین کوچک اجاره شرکت است که ارائه می دهد فرار nestled در طبیعت ارائه شده است سیاه فعالان مکانی برای شارژ با “100 شب از بقیه است.”

در همکاری با لاولند بنیاد بنیانگذار راشل Cargle, “100 شب استراحت” را به 100 رایگان academist:: دانشجویان به مردم سیاه و سفید کار برای تغییر—که آیا یک جامعه سازمان بهداشت و درمان, کارگر, پدر و مادر, معلم, هنرمند, و یا دوستان—”چه کسی می خواهم بهره مندی از یک شب استراحت” در هر شرکت است.

Cargle که پایه و اساس فراهم می کند و سلامت روان منابع برای دختران و زنان ذکر شده اخیر آرام آخر هفته خود را به عنوان کاتالیزور برای مشارکت در یک Instagram post.

در حالی که سیستمیک نژادپرستی و خشونت پلیس غیر قابل اجتناب هستند, Cargle اشاره کرد که “انقلاب اتفاق نمی تواند با خستگی.” به این ترتیب از هم اکنون تا ماه سپتامبر 24, شما می توانید با ارسال یک نامزد به صورت رایگان یک شب اقامت در گریز وب سایت. شما نیاز به توضیح دهد که چرا خود را نامزد شایسته گریز—و همچنین انتخاب محل مورد نظر از یکی از گریز 11 پایگاه در سراسر ایالات متحده که شامل آتلانتا و نیویورک و لس آنجلس و بوستون. دریافت کنندگان را نیز دریافت 200 دلار اعتبار برای حمل و نقل و وعده های غذایی. به علاوه باقی می ماند و هرگز منقضی پس از دریافت کنندگان می توانید با استفاده از شب خود را هر زمان که آنها آماده است.

البته COVID-19 شیوع هنوز بافندگی و سیاه و دیگر گروه های به حاشیه رانده شده هستند به طور نامتناسبی تحت تاثیر با توجه به سلامت اجتماعی و بی عدالتی. برای اطمینان از مهمان ایمنی و گریز به اجرا اجتماعی فاصله و معمول روش های تمیز کردن مانند خود را بررسی کنید-در صورت عدم وجود فضاهای جمعی و کابین فاصله حداقل 50 تا 150 فوت از هم جدا. صورتحساب به عنوان “اجتماعی دور طراحی شده توسط” هر کابین—کنترل از راه دور و در واقع در طبیعت—شامل یک آشپزخانه و حمام و اتاق خواب با یک تخت خواب غذای خارج از جداول پیک نیک و صندلی چاله آتش برای کباب و بیشتر برای اطمینان از آرامش دور شو.

به عنوان Cargle اشاره کرد در گریز وب سایت “سیاه مردم زنده ماندن و خوب است که این مقاومت به دلیل این چیزی است که آنها سعی کردم به غارت ما از نسل بعد از نسل.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو