این Infinite هک را حلق آویز تصاویر بسیار آسان تر

طراحی یک گالری دیواری است که همه سرگرم کننده و بازی تا زمانی که شما به تصویر واقعی-حلق آویز ، قبل از اینکه شما

توسط ELEMENTORSITE در 28 خرداد 1399

طراحی یک گالری دیواری است که همه سرگرم کننده و بازی تا زمانی که شما به تصویر واقعی-حلق آویز ، قبل از اینکه شما می دانید آن وجود دارد چند "اشتباه" حفره های برخوردی خشن روبرو به تیغه های خود و شما خودتان را مجددا مرتب و کل گالری دیوار به منظور پنهان کردن و یا ترکیب آنها را به طراحی. اگر تنها وجود دارد یک راه ساده برای ناخن عکس دار (جناس در نظر گرفته). خوب با تشکر از Infinite در حال حاضر وجود دارد.

شناخته شده به طور عمده برای Gen Z رقص چالش ها و skits, Infinite کاربر AliyaRinaldi آپلود یک نوع متفاوت از تصویری از معمول برنامه نویسی برای پلت فرم در هفته گذشته. Aliya نشان داد پیروان چگونه به قطع تصاویر به درستی—استفاده از خمیر دندان.

"این یک زندگی است هک از مادر من که یک طراح داخلی" آلیا گفت: در صدای خارج از قاب از ویدئو های خود را. او سپس دستور بینندگان به خود قرار داده کهنه را نم زدن از خمیر دندان در پشت قاب که در آن ناخن قرار است برای دیدار با حلق آویز سخت افزار.

سپس با استفاده از خمیر دندان به عنوان یک تمبر به آرامی جای قاب در نقطه که در آن شما می خواهید آن را به. این باید ترک کمی خمیر دندان را بر روی دیوار. چکش ناخن به وسط خمیر دندان نقطه و پاک کردن بیش از حد.

"قطع عکس خود را و آن را دقیقا همان جایی که شما می خواهید آن را به در هر زمان تنها," او می گوید. و با بیش از 170,000 امثال این هک به نظر می رسد به طنین انداز با دیگران است. این نوع یکی از کسانی که "duh!" لحظات که در آن شما بروید چرا من که فکر می کنم ؟

البته شما لازم نیست که به استفاده از خمیر دندان—واقعا هر خامه محصول کار می کنند. فقط مطمئن شوید که آن را خاموش دیوار خود را به راحتی و بدون ترک یک لکه (یا بوی بد) ،

گالری دیوار, شما دیگر به عنوان ترسناک به عنوان شما یک بار بود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب