این پایدار 290 فوت مربع خانه کوچک را می توان به پیکربندی بیش از 1000 راه

برخی از افراد می تواند انطباق با محیط خود را بسیار به سرعت و به طوری که می توانید خانه های کوچک—حداقل در مورد Casa Ojalá.

ساخته شده توسط معمار بئاتریس Bonzanigo IB, استودیو, این 290 فوت مربع حمل و نقل صفحه اصلی ایجاد شده است به مقاومت در برابر تقریبا هر نوع از محیط زیست است. Casa Ojalá شبیه سیستم مکانیکی از یک قایق بادبانی—کامل با طناب قرقره و cranks—که اجازه می دهد تا آن را به پیکربندی شکل آن بیش از 1000 راه بدون تغییر ساختار اصلی خود, با توجه به آزادی مطبوعات.

این تنوع اجازه می دهد تا برای Casa Ojalá وجود داشته باشد در طیف گسترده ای از مکان های جغرافیایی بدون در نظر گرفتن موانع طبیعت می اندازد راه خود را. صاحب خانه کوچک می توانید کنترل خود را به شکل یک سیستم مکانیکی است که با کنترل کشویی دیوارهای متحرک در کف و سقف. علاوه بر این وجود دارد ساخته شده است در سیستم جمع آوری آب باران به همراه پانل های فتوولتائیک و سیستم های می تواند اضافه شود قادر به واقعا رفتن این شبکه در صورت دلخواه.

و در حال حاضر برای فضای داخلی. در حالی که تمام اتاق را می توان در اطراف روشن برای ایجاد یک ترجیح طرح این مدل در اصل ساخته شده است به دو اتاق خواب و یک منطقه زندگی می کنند, یک حمام و یک تراس پشت بام. (تمام خانه می تواند حتی صرفا یک پلت فرم اگر شما آن را می خواستم!)

همچنین می آید با ساخته شده است در مبلمان در قالب هفت برش است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به صورت کاربردی استفاده از یک سینک منطقه به کمد لباس و قفسه کتاب. شما می توانید نگه دارید از آن استفاده کنید و یا اگر شما می خواهم به جای در اولویت قرار داشتن فضای بیشتر شما می توانید ذخیره آن در زیر زمین است.

این برای اولین بار ارائه شده به عنوان یک مدل طراحی در میلان هفته طراحی 2019 و در حال حاضر در دسترس برای قبل از سفارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>