اگر وجود داشت همیشه یک محل مناسب برای صرف چند هفته (یا ماه) در داخل خانه—فقط شما می دانید گذشت زمان این 1920s قلعه سنگ در تگزاس ممکن است آن را.

Tucked دور در یک پوشیده شده از درخت 10 هکتار بسیاری در مورد یک ساعت در خارج از سان Antonio, کرویل قلعه revels در تزئینات. آن را فقط بیش از 4500 فوت مربع ویژگی های طیف وسیعی از اتمام از موزاییک سیمانی مرمر نما طبقه در این مناطق زندگی به مکزیک کاشی در صبحانه قطعه زمین پیش امده. تاج قالب bedecks تقریبا در هر اتاق در حالی که شیشه ای دستگیره های درب و لوستر اضافه کردن نکات از درخشش در سراسر.

خانه بالغ بر چهار اتاق خواب بزرگ پنج و نیم حمام و سرویس بهداشتی, اتاق ناهار خوری, بخشنده, زندگی در مناطق تحت پوشش ایوان یک fireplaced دن و سه-گاراژ ماشین با مهمان محله های بالای آن است. خارج از این پارک مانند ملک دارای یک سری از patios یک سیستم بارانی گراند دایره در جلوی خانه, یک گلخانه و گلدان ریخته.

فریبنده ترین قسمت قلعه است آن مدرسه قدیمی, زرق و برق. خانه ساکنان فعلی باید تکیه به مدرن روز خانواده سلطنتی زیبایی و متناسب با آن معماری از محل کاملا. فرش ایرانی و مخملی لهجه به نظر می رسد غیر negotiables اینجا.

آیا شما در خانه شکار و یا فقط نوع از کسی که دوست دارد مرور لیست املاک و مستغلات حتی زمانی که شما در بازار برای یک خانه جدید ؟ ملک له یک ستون که در آن ما از ویژگی های واقعی لیست املاک و مستغلات است که می توانید آپارتمان درمانی مهر و موم از تصویب در رابطه با سبک (ما انجام نداده بازرسی خانه و یا هر چیزی پس ما را شکایت نیست). می دانم یک خانه بزرگ در بازار ؟ ایمیل لیست به repitches@apartmenttherapy.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de