این خورشیدی خانه کوچک جذاب ساحلی در چرخ

اگر شما نمی توانید به ساحل بروید و اجازه دهید RV—منظورم ساحل—به شما آمده است. نه تنها این خانه کوچک پایدار عملکردی فراتر از مقایسه, اما آن را نیز دارای یک ساحل کلبه-الهام نگاه را که سندی در خارج از منزل.

مشتریان از ساخت می خواستم یک موبایل, ساحل, کلبه که در آن آنها می توانند ذخیره کردن خود را surfy و کشف جهان, بنابراین طراحان decked داخلی در روستایی پانل های چوبی است که ایجاد یک محیط گرم. جزئیات کوچک مانند موزاییک کاشی صدف الهام گرفته از کابینه دستگیره و دریایی دیوار هنر به ارمغان آورد و موضوع مورد نظر به زندگی است.

آشپزخانه decked در whitewashed cabinetry یک خانه رعیتی سینک و یک تشک بادی مجهزند ناحیه نیز تبدیل به یک تخت اضافی. حمام مجهز به یک تفنگدار دریایی و یک اندازه کامل حمام طراحی شده با لوله های چوبی wallboards و یک پنجره سقفی است که اجازه می دهد تا در نور طبیعی.

در بازگشت از camper است اتاق خواب منطقه ساخته شده است که یک پلت فرم است که پشتیبانی از ملافه در بالا و ذخیره سازی زیر. پشت درهای باز به فاش کردن بدون مانع views—اتاق خواب ویندوز نمی توانید خیلی بهتر از آن است.

در حالی که ساحل کلبه موضوع مهم بود که آن را فقط به عنوان به طوری که مطمئن شوید ون مجهز شد به سفر. پانل های خورشیدی نصب شده در بالای خانه کوچک به قدرت این خودرو به علاوه ویژگی های با تکنولوژی بالا مانند اشعه ماوراء بنفش آب استريلايزر و چراغ های led به آن پایدار لبه.

طراحی-رو به جلو عملکردی پایدار و تلفن همراه ؟ چه بیشتر می تواند شما می خواهید در یک خانه کوچک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im