این ترفند ساده برای خلاص شدن از چربی را به شما می گویند “چرا من که فکر می کنم؟”

اگر شما در حال تمیز-as-you-go نوع از فرد و یا یک آشپزخانه کوچک و سپس شما می دانید مبارزه است که با خرید و فروش و خلاصی از چربی. پس از پخت و پز چیزی شبیه به می گویند گوشت چرخ که در آن شما قرار است به اجازه نتیجه گریس سرد بدون آن که در راه است ؟ چه مدت شما واقعا قرار به صبر قبل از پرتاب آن را ؟ Infinite کاربر وال دفو (icevee) است راه حل برای شما و آن را در ذهن bogglingly ساده است.

Infinite کامل تصادفی مفید نکات آشپزی و این یکی از آنها است: “هک زندگی: اگر شما نمی خواهید به صبر برای شما گریس سرد” عنوان در این کلیپ باز می شود, به صدای زمین بسیار گرم گوشت گاو در تابه. سپس آن را به کاربر نشان می دهد از دیدگاه اول شخص باز کردن یک کابینه و پایین کشیدن فویل آلومینیوم. آنها گسترش فویل را پوشش پایین نزول و سپس قرار دادن یک صافی در نزول است. بخش مهم در اینجا این است که مطمئن شوید که آن را پایین می رود کمی در این مرکز که در آن تخلیه است به طوری که تمام چربی را مستقیما به پایین.

سپس آنها را در ظرف پر از گوشت گاو از اجاق گاز به سادگی با فشار آن را به طور مستقیم به این صافی اجازه چربی قطره را به فویل پوشش نزول است. گوشت گاو است که همه خشک و آماده به استفاده از چربی است که خوشبختانه موجود در فویل پس از آن می تواند فقط پلیسه دار بالا و دور انداخته چربی و تمام.

گذشته از نیاز به شستن صافی و مطمئن شوید که شما باید کمی قلع فویل در این است که فوق العاده آسان ترفند که هر کسی می تواند در خانه انجام دهید. این یکی از آن “duh” لحظات است که باعث می شود شما تعجب که چگونه شما نمی فکر می کنم از آن را قبل از!

آیا شما تا کنون سعی به این ؟ و یا آیا شما روش دیگری را برای مقابله با پخت و پز چربی ؟ اجازه دهید ما را در نظرات زیر می دانیم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im