این Secondhand پیدا کردن اضافه لوکس نگاه به اتاق خواب من—و این می تواند به شما بیش از حد

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

من سابق آپارتمان, پر از شخصیت, و در حالی که من زندگی را دوست دارم در یک فضای مدرن و در حال حاضر یکی از چیزهایی که من را از دست ندهید بیشتر درباره محل قبلی است جذابیت داشتن یک شومینه منتل. در حالی که بخاری خود را غیر کاربردی که مهم نیست برای من. داشتن یک منتل برای تزئین تحقق همه از من فرانسوی الهام گرفته از طراحی رویاها و فقط اتاق احساس می کنم که خیلی بیشتر لوکس.

که گفت: من همیشه شناخته شده است که با اضافه کردن یک faux شومینه به فضا امکان بود, اما آن را فقط یک بیت از جستجو. پس از گذراندن ماه چرخش Craigslist و Facebook, بازار تلاش من در نهایت پرداخت کردن. زمانی که من کشف زرق و برق دار منتل تصویر بالا برای $200, من می دانستم که آن را به یکی. شما قطعا می توانید پیدا کردن این نوع از قطعات برای راه بیشتر و کمی کمتر گاهی اوقات حتی به صورت رایگان. گزینه های ارزان تر به طور معمول لازم نیست تا این حد جزئیات معماری و با این حال معمولا این نوع از چیزی که شما را در اطراف موجود شومینه. من دوست داشتم این یکی به دلیل آن را ایجاد کل توهم یک شومینه از ابتدا. هر چند وجود دارد کاملا چند تدارکات درگیر انتخاب کنید تا فرایند (من به پایان رسید تا با استفاده از Bungii به هماهنگی اجتماعی-فاصله تحویل) من متعهد به اضافه کردن این زیبایی به اتاق خواب من و چیزی که قرار بود به من را متوقف کند.

من هنوز مشغول کار بر روی طراحی این قطعه اما نمی تواند بیشتر خوشحال با چگونه به طور طبیعی مخلوط آن با بقیه دکور اتاق خواب. من کنجکاو برای دیدن آنچه که مهمانان باید بگویم زمانی که آنها آن را در فرد برای اولین بار. مفهوم اضافه کردن یک faux منتل به خانه به نظر نمی رسد بسیار محبوب اما به من اعتماد شدنی است. حدس من این است که بسیاری از مردم فرض را بر این قطعه شده است در محل در تمام طول.

بخش مورد علاقه من از این ارتقاء دو قسم است. اول کمی وجود دارد و به هیچ کار درگیر در نصب. همه شما باید انجام دهید این است که اسلاید سنگ مرمر بخشی از این قطعه را در مقابل دیوار قرار داده و منتل در بالا. البته شما همیشه می تواند استفاده از برخی از نوع اتصال دهنده به امن و همه چیز را به دیوار اگر شما بچه های کوچک و حیوانات خانگی یا نگران ایمنی به هر دلیلی (و حتی است که نمی خواهد تلاش بیش از حد).

دوم, راه های زیادی وجود دارد که من قادر خواهید بود برای تزئین این قطعه و رفتن به جلو. من به دنبال به جلو به draping سبز و محیط شمعدان در مانتل در طول فصل تعطیلات برای یک. و در حالی که من با تکیه به سمت خرید یک بزرگتر مزین آینه به جای بالای آن مانتل را نگاه فقط به عنوان خیره کننده اگر من انتخاب کردن برای چیزی دور و مدرن به جای. من هم بحث ستون یک پشته از کتاب ها در مقابل “اجاق” و یا حتی قرار دادن یک گیاه کوچک وجود دارد برای یک پاپ از رنگ. امکانات واقعا بی پایان و من لازم نیست که به نگرانی در مورد خطرات احتمالی آتش سوزی یا اینجا.

نیز چه راحت در مورد خرید faux قطعه است که من در حال حاضر قادر به حرکت این منتل به هر یک از آپارتمان های آینده بیش از حد. در حالی که من همیشه بخشی به فضاهای که حداقل برخی از مقدار اصلی فهرست جذابیت آن کمک می کند تا بدانید که با کمی صبر و برخی از باهوش Craigslisting وجود دارد راه ساده برای جعلی از جمله ویژگی های بیش از حد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de