این بازسازی خانه رعیتی است Tucked دور در روستایی مین روستای ماهیگیری

کمدن است یک تکه از بهشت در انگلستان و سواحل. این روستای کوچک ماهیگیری در ایالت مین است که شناخته شده برای آن مرکز شهر عجیب و جالب و زیبا بندر—و این خانه روستایی برای فروش وجود دارد تنها چند دقیقه پیاده روی از تمام شهر فریبندگی.

مجموعه ای بر روی یک تپه بالا کمدن بندر سال 1860 خانه رعیتی بوده و با دقت نگهداری می شود و با عشق به روز شد. داخل, بازسازی, ویژگی های آشپزخانه سنگ مرمر backsplash یک خانه رعیتی نزول و وایکینگ لوازم به همراه مجموعه ای از دو درب که منجر به عقب عرشه. اتاق نشیمن گرم توسط یک شومینه چوب سوز در حالی که این خانه را سه حمام و سرویس بهداشتی ارائه به روز, لوازم جانبی, مترو, کاشی, دو شیشه محصور دوش و clawfoot وان.

طبقه بالا یک اتاق خواب flaunts انبار درب که باز به یک پنجره نیمکت در حالی که ارائه می دهد یکی دیگر از درب های شیشه ای به یک بالکن کوچک. دو اتاق خواب دیگر با ساخته شده است در قفسه جادار و پستو و پنجره های بزرگ. سطح بالا از خانه امکانات دیگر اتاق کوچک زیر زمین از پشت بام. یک پنجره سقفی پنجره وزند نقطه در نور ساخت آن را ایده آل برای دفتر خانه و یا فضا مراقبه.

خارج خوب-اندازه حیاط شامل یک باغ میوه با درختان سیب و گلابی و همچنین به عنوان شاه توت و زغال اخته بوته. و اگر حیاط را گلدهی درختچه نیست شکر و تخم مرغ در این بسیار جذاب کیک لبه های بیرونی از اموال منجر به کوچک بروک.

این همه در یک بلوک از کمدن را کارت پستال-مانند مرکز شهر. ملک ذکر شده است توسط مایکل لینچ با میراث خواص Sotheby بین المللی دارایی غیر منقول برای $950,000.

آیا شما در خانه شکار و یا فقط نوع از کسی که دوست دارد مرور لیست املاک و مستغلات حتی زمانی که شما در بازار برای یک خانه جدید ؟ ملک له یک ستون که در آن ما از ویژگی های واقعی لیست املاک و مستغلات است که می توانید آپارتمان درمانی مهر و موم از تصویب در رابطه با سبک (ما انجام نداده بازرسی خانه و یا هر چیزی پس ما را شکایت نیست). می دانم یک خانه بزرگ در بازار ؟ ایمیل لیست به [email protected].

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de