این محبوب سفال نام تجاری در حال راه اندازی یک جدید و محدود عرفانی آبی لعاب (بهتر دریافت سفارش خود را در اسرع وقت!)

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

در اینجا برخی از اخبار خوشحال به پا زدن کردن ژوئیه در یک یادداشت بالا! یکی از مورد علاقه ما سفالگری مارک های شرق چنگال آزاد جدید limited-edition لعاب و آن را باید به عنوان جای شگفتی نیست, اما آن را کاملا زرق و برق دار. به نام لاجورد لعاب است که با الهام از این سنگ قیمتی و زیبا را فورا تبدیل tablescape خود را به یک, جادویی, عرفانی فضا. اگر شما آشنا با شرق چنگال شما احتمالا در حال حاضر می دانیم که این نام تجاری نسخه محدود مجموعه تمایل به فروش در عرض چند دقیقه از رفتن زندگی می کنند. بنابراین اگر شما قلب خود را بر روی غرقه شدن در لاجورد-رنگی ظروف غذاخوری و یا اضافه کردن به خود را در حال رشد #TheMug خوشه با colorway, پس از آن شما می خواهید برای دریافت خود را قبل از سفارش در اسرع وقت این مجموعه می رود live at 12 بعد از ظهر و در روز 2 ژوئیه.

علاوه بر این نام تجاری است که اهدای 10 درصد از درآمد حاصل از خرید از این مجموعه به کمپین جنوبی برابری می کند که آوردن حقوقی و زندگی برابری برای همه LGBTQA+-شناسایی جنوبی. بنابراین علاوه بر اضافه کردن به خود را در شرق چنگال مجموعه (یا شروع یک جدید!), همچنین رضایت از حمایت از یک علت خوب است.

پس سفارشات خود را در نگه داشتن در ذهن است که آنها نمی خواهد کشتی در حدود هشت هفته. اما این بدان معناست که شما استقبال خواهد با یک بسته فقط در زمان برای روشن کردن خود را در پاییز. و در حالی که شما در حال سفارش فقط در مورد همه چیز را در لاجورد شاید اضافه کردن چند لیوان اضافی برای ذخیره دور برای هدیه تعطیلات بیش از حد. فقط مطمئن شوید که شما گیر یکی برای خودتان زیرا هنگامی که آنها رفته اند آنها رفته برای همیشه لطفا برای.

Sholeen Damarwala نیز به گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im