این محبوب چاقو نان مناسب برای تابستان سبزیجات — و بیش از 60% Off

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

چه تابستان طعم خواهم به شما ؟ اگر آن را شامل گوجه فرنگی آبدار, بخارپز صدف با نان ترد و یا توت فرنگی نان روغنی خدمت در تازه بیسکویت وجود دارد یکی از ضروری قطعه از تجهیزات شما نیاز دارید: یک دندانه دار چاقو نان را. هر کسی که تا کنون له کاملا رسیده گوجه فرنگی و یا پهن قاب می داند که آن را نه تنها فوق العاده خسته کننده به استفاده از کسل کننده نان چاقو, اما در واقع می توان آن را بسیار خطرناک بیش از حد! بنابراین در اینجا خبر خوب: Mercer آشپزی 10 اینچ, نان, چاقو, نام دیگر ما بهترین لیست دائم الخمر است فروش فقط برای $15 در آمازون در حال حاضر. بله که عظیم 63 درصد پس انداز در حال حاضر مقرون به صرفه قیمت چاقو که Kitchn سردبیران با وسواس!

و ما نه تنها آنهایی که عاشق این براق و آسان به گرفتن چاقو. در واقع, آن را نیز بالا انتخاب کنید برای سردبیران در cook’s Illustrated که آن را به نام “standout” با بدترین وسیع ترین و عمیق ترین تنوری دندان در مقایسه با سایر چاقو آنها تست شده است. علاوه بر این تیغه درجه به اندازه کافی بلند به پاک crumbless برش از نان قرص اما چاقو نیز بسیار سبک وزن و, ساخت آن آسان برای کنترل هنگامی که برش نرم اقلام مانند میوه های آبدار و یا ظریف پوسته پوسته شیرینی مثل شیرینی های رولتی.

چاقو است که بسیار محبوب در واقع که آن را خارج از بورس در آمازون تا ژوئن 30, اما اگر شما سفارش خود را در حال حاضر شما قادر خواهید بود به مانع این معامله فوق العاده قبل از آن به پایان می رسد. حتی بهتر است ؟ اگر شما یک عضو نخست این کشتی خواهد شد در اوایل ماه جولای 2, فقط در زمان برای کمک به با تمام خود را در روز استقلال دبستان! شما به خوبی مجهز به برش از طریق BLTs برای یک پیک نیک برش حتی برش های آناناس برای زغال در کوره و ایجاد حلقه های زیبا از گوجه فرنگی برای سالاد Caprese یا همبرگر. نه به ذکر است, آن را مناسب برای تقسیم نان برای hoagies و برش تا تابستان ورق, کیک, به, کامل, دست نخورده مربع. هنگامی که تابستان به پایان می رسد خود چاقو می توانید قطعه را از طریق خانه خمیر ترش قرص به همراه سوپ دلچسب شام و نان موز مانند کل یک نرم افزار!

شما می توانید بگویید که ما عاشق این چیزی است ؟ بهتر است شما قبل از این معامله به پایان می رسد!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>