این یک خوابه کلبه در کانکتیکات می آید با یک گیاه بومی باغ

یک اتاق خواب کلبه در تپه کانکتیکات برای تلفن های موبایل مانند یک جامد قرنطینه خرید نمی کند ؟ فقط دو ساعت بیرون

توسط ELEMENTORSITE در 20 تیر 1399

یک اتاق خواب کلبه در تپه کانکتیکات برای تلفن های موبایل مانند یک جامد قرنطینه خرید نمی کند ؟ فقط دو ساعت بیرون از شهر نیویورک این کمی عجیب و جالب خانه برای فروش در Litchfield County وسوسه خریداران جذاب با جزئیات در داخل و خارج.

ساخته شده در سال 1946 در سرسبز دامنه کوه های کیپ سبک خانه شده است و به تازگی بازسازی شده است. یک به روز رسانی آشپزخانه ارائه می دهد جدید کابینت کانتر و وسایل به علاوه یک آشپزخانه و اتاق رختشویی در این نزدیکی هست. تنها اتاق خواب, در ضمن flaunts طاقی سقف و درب های کشویی شیشه ای به پاسیو در حالی که در اتاق نشیمن دریافت مقدار زیادی نور از فراوانی از ویندوز. یک مجموعه کوچک از پله ها منجر به یک آپارتمان زیر شیروانی قرار دادن بیش از حد که می تواند به عنوان یک اتاق خواب دوم.

خارج 0.3 هکتار بسیاری باعث می شود بهترین استفاده از فضا با bluestone پاسیو یک حصار-در حیاط خلوت و باغ پر از گیاهان بومی به کانکتیکات از جمله خونریزی قلب rhododendrons بنفش مخروط گل پیچ امین الدوله ، وجود دارد مقدار زیادی از اتاق را برای نقاشی با آبرنگ روی گچ ناهارخوری, حمام آفتاب, باغ-رسیدگی و بیشتر.

این کلبه کشور ذکر شده است برای $295,000 توسط جاناتان بانک ها با ویلیام پیت Sotheby بین المللی دارایی غیر منقول.

آیا شما در خانه شکار و یا فقط نوع از کسی که دوست دارد مرور لیست املاک و مستغلات حتی زمانی که شما در بازار برای یک خانه جدید ؟ ملک له یک ستون که در آن ما از ویژگی های واقعی لیست املاک و مستغلات است که می توانید آپارتمان درمانی مهر و موم از تصویب در رابطه با سبک (ما انجام نداده بازرسی خانه و یا هر چیزی پس ما را شکایت نیست). می دانم یک خانه بزرگ در بازار ؟ ایمیل لیست به repitches@apartmenttherapy.com.tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن