نیوزیلند بر اساس پایدار مبلمان تجاری Noho به تازگی معرفی حرکت صندلی است که بسیار انعطاف پذیر و طراحی شده برای عملکرد خود را با بدن حرکات. حرکت ساخته شده است از نه پوند پس از مصرف کنندگان زباله های پلاستیکی از جمله دور انداخته تورهای ماهیگیری و فرش که در غیر این صورت تا پایان در محل های دفن زباله.

این پایدار گردد صندلی دارای یک اختراع صندلی طراحی است که آن را قادر می سازد تا به راحتی انعطاف پذیری در هر جهت در مکاتبات با جانشین حرکات. که شامل حرکت رو به جلو و یا عقب ساخت آن را راحت تر را برای شما به لاغر کشش و یا نشستن در یک موقعیت آرام. آن را ندارد به تنزل به میز یا حرکت به خوبی کار می کند به عنوان یک ناهار خوری و یا گاه به گاه صندلی بیش از حد.

صندلی کشتی در یک سبک L-shaped box با صندلی جدا از پاها و به راحتی snaps با هم در یک دقیقه بدون ابزار اضافی.

این Noho حرکت است در حال حاضر 375 دلار و در دو رنگ: ابر (سفید) و Ironsand (سیاه و سفید). اگر شما ترجیح می دهید یک سایه در خارج از استاندارد ارائه شده این شرکت نیز قرار است به اضافه کردن یک مجموعه قابل تعویض تریلر ساخته شده از پایدار منابع نیوزیلند پشم است. در علاوه بر این به ابر و Ironsand این تریلر در دسترس خواهد بود در زمین (قهوه ای متوسط), اقیانوس آرام (پروانش) و غروب (غنی نارنجی).

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو