این مدولار میز مجموعه به راحتی می توانید حرکت از دفتر به خانه

در طول چند ماه گذشته بسیاری از مردم تا به حال به طور کامل تغییر راه کار می کنند در پاسخ به این بیماری همه گیر. حتی به عنوان دفاتر آغاز بازگشایی آنها خواهید برای ایجاد تغییرات به جای فیزیکی فاصله. یکی از چیزهایی است که ممکن است کمک به سازگار مدولار, مبلمان مانند Ziggy جدول و مدفوع یک سبک و جمع و جور تنظیم است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک فرد میز و یا بخشی از یک جامعه کاری.

طراحی شده توسط براد Ascalon برای هایتاور که Ziggy جدول و مدفوع هستند به شکل گوه با 60 درجه زاویه به طوری که آنها را می توان تحت فشار قرار دادند با هم به یک گروه از شش جداول. چرم مدفوع کاملا متناسب در زیر چوب-و-فولاد جدول و جداول stackable با یکدیگر برای ذخیره سازی مناسب. شما همچنین می توانید ترکیب و مطابقت با کشیدن جدول به یک نیمکت یا مدفوع تا به یک میز و یا روی میز.

“این فضای مدرن ساخته شده است در اطراف تطبیق پذیری و سازگاری. قطعات باید متناسب با کاربر به نیازهای در حال تغییر در طول روز و Ziggy جدول و مدفوع بودند طراحی شده است برای انجام دقیقا همان است که” می نویسد: هایتاور.

“آیا استفاده به صورت انفرادی کار می کنند و یا در ترکیب گروه برای همکاری این قطعه متناسب با نیازهای همیشه در حال تغییر اتاق و محیط های عمومی.”

در حالی که مدفوع دارای دو رنگ گزینه های روی میز است نه برای چوبی بالا و ده برای پوشش فلزی. در $895 برای مدفوع و $795-1020 برای جدول این قطعه هستند اما آنها پیشنهاد جالب را در مبلمان است که می تواند به راحتی انطباق با نیازهای در حال تغییر.

این Ziggy میز و صندلی در دسترس خواهد بود در ماه جولای سال 2020 است. شما می توانید فهرست Ziggy نگاه کتاب در اینجا و خرید قطعات زمانی که آنها در فروش اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>