این برنامه تلفن همراه است که اجازه می دهد تا شما ورزش در خارج از منزل بدون ترک خانه

وجود دارد هیچ کمبود برنامه های تناسب اندام است که به قول شما انگیزه حرکت کنید. وجود دارد بسیاری از مجازی تمرینات, اما گاهی اوقات وجود دارد هیچ جایگزینی برای خارج شدن. و یا وجود دارد ؟ جدید واقعیت مجازی تناسب اندام برنامه فوقالعاده ممکن است یک استثنا برای این قانون.

فوقالعاده منحصر به فرد برنامه تناسب اندام است که ترکیبی از قدرت از نسل فعلی هدست واقعیت مجازی با تمرینات سرگرم کننده است که به قول هرگز خسته کننده و یا آسان مهم نیست که چگونه بسیاری از زمان شما آن را انجام دهد.

هنگامی که با استفاده از یک هدست واقعیت مجازی فوق العاده اجازه می دهد تا شما را به بخشی در 360 درجه مجازی پویا تمرینات که در مجموعه ای زیبا از دنیای واقعی مکان و انطباق با سطح تناسب اندام خود را. هر تمرین طراحی به موسیقی از هنرمندان بزرگ مانند Kendrick Lamar و Lizzo. تمرینات نیز از ویژگی های پویا و خوش صدای خارج از قاب از مجازی خود را مربی شخصی. فوقالعاده است مبتنی بر اشتراک و وعده و کاربران جدید تمرینات به طور منظم.

صحبت به آستانه مورد ایده پشت Supernatural, co-founder کریس شیر در مقایسه با آن به طراحی یک ورزش به جای یک برنامه تمرین. “وجود دارد راه هایی برای ورزش است که سرگرم کننده هستند که در جهان وجود داشته قبل از واقعیت مجازی,” شیر می گوید: “چیزهایی مانند اسکی یا اسنوبورد و یا دوچرخه سواری در کوهستان و یا در حال بازی فوتبال با دوستان خود. اما شما نمی فکر می کنم از آن چیزهایی که به عنوان ورزش لزوما و یا تناسب اندام. شما فکر می کنم آنها را به عنوان ورزش است.”

فوقالعاده هزینه 19 دلار در هر ماه—ارزان نیست برای یک برنامه تناسب اندام. اگر عضویت در باشگاه هستند در مکث برای آینده قابل پیش بینی شما ممکن است پیدا کردن آن را به ارزش هزینه.