این میکی موس بستنی به شکل های استخر شناور مناسب برای تابستان و نیمه فعال امروز

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

ترک آن را به دیزنی به نوبه خود یک بستنی شناور به چیزی واقعا غریب است. به عنوان بخشی از دیزنی سرگرم کننده در تابستان مجموعه, خانه ماوس فروش استخر بادی شناور در شکل میکی موس بستنی مخروطی و آن را در حال حاضر در فروش برای 50 درصد خاموش—در اینجا حرکت شبیه چمچه زنی.

پلاستیکی شناور طراحی شده برای مناسب یک فرد دارای یک مخروط با پر جنب و جوش فیروزه ای و سفید راه راه صدر با میکی به شکل بستنی حرکت شبیه چمچه زنی. و البته این شناور دارای مقدار زیادی از رنگارنگ sprinkles اضافی کمی از شیرینی. این واقعا خود را درمان سرما در تابستان استخر سالن جلسات نیاز به این که آیا شما در حال خواندن یک کتاب با بهره گیری از یک میان وعده و یا گرفتن برخی از خواب در زیر آفتاب تابستان. در اصل $39.99 های میکی موس تابستان سرگرم کننده استخر شناور است که در حال حاضر در فروش برای خنک $20, بنابراین واقعا وجود دارد هیچ بهانه ای برای نگاهی به شیرجه رفتن و خرید یک برای شما آرامش بخش در استخر ،

بدون توجه به برنامه های تابستانی خود را, شما می توانید سالن در سبک و یا چرت زدن مسالمت آمیز در بالای این Instagrammable استخر شناور. این یک نسخه محدود مورد, بنابراین شما می خواهید برای گرفتن آن را به زودی. اما با توجه به هرزه در دیزنی آن را فوق العاده 30 درصد به عنوان بخشی از خود را در تابستان فروش امروز تنها چهار شنبه, آوریل 29. آنها توجه داشته باشید که آنها ادامه خواهد داد تا به شبیه تبلیغات به طوری که درجه حرارت گرم خواهد شد تا پس انداز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net