این تشک تغییر راه من فکر می کنم در مورد شرکت تشک

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

رشد من هرگز واقعا به خیلی فکر کردم برای تشک, اما من همیشه فرض بر این است که نرم و پیچ و تابدار بود و بهترین. که خط از تفکر به دنبال من به بزرگسالی هنگامی که من برای اولین بار من آپارتمان و تا به حال به خرید یک تشک. من منحصرا تحقیق حافظه فوم گزینه های چون البته کسانی که نسبت به سنتی بهار مدل و من اجتناب از هر چیزی به عنوان “شرکت”. چه زمان تغییر کرده است. من به سرعت متوجه شدم که حافظه فوم تشک به من گرما تا مثل من در انتظار یک مترو پلت فرم در وسط تابستان (نه احساس من می خواهم به تجربه در بستر من) و همچنین که آنها من را به درد از خواب بیدار.

به طور طبیعی من مقصر همه چیز اما تشک در ابتدا سرمایه گذاری در روح کتانی ملافه و کشش قبل از خواب. آن نبود تا من یک هیبرید تشک است که من به طور کامل متوجه من تشک مقصر بود—نه تنها من هرگز بیدار شدن از خواب عرق, اما من حتی احساس راه راحت تر با برخی از پشتیبانی. فلش رو به جلو به مارس سال 2020 زمانی که COVID-19 ساخته شده شهر نیویورک مسئله یک پناهگاه در محل مورد نیاز است. من نقل مکان به طور موقت به عقب در با پدر و مادرم در حومه قبل از این شهرستان تعطیل ترک محبوب من ترکیبی تشک و بازگشت به حافظه فوم. من دوباره به جای خود غلت بزنید و عطفی و بیدار شدن از خواب احساس من تا به حال بدست اوردن بارها و بارها در پشت. بنابراین زمانی که من این فرصت را به سعی کنید از Airweave تشک, من با کمال میل شروع به پریدن کرد و در شانس.

کمی متن: Airweave یک برند ژاپنی است که ایجاد یک منحصر به فرد به طور جدی تشک. به جای آن ساختمان با چشمه یا فوم Airweave با استفاده از همان رزین الیاف مورد استفاده در خطوط ماهیگیری—نتیجه Airfiber که دارای یک در هم آمیخته طراحی که اجازه می دهد تا برای بهینه از جریان هوا و توزیع وزن. این همچنین باعث می شود برای یک تشک سفت است که به طور جدی خوب برای کاهش فشار و درد آن را به عنوان حفظ مهرهها و پشتیبانی از هر زاویه. نه تنها این, اما آن را در واقع قابل شستشو. پوشش بیرونی می توان در این واشر در حالی که Airfiber هسته ای را می توان با آب شستشو داده و با مواد شوینده ملایم.

آن را واقعا بر خلاف هر گونه دیگر از تشک خارج وجود دارد از ساخت و ساز به راه اندازی. من یک پادشاه و آن را وارد در دو جعبه با سه جداگانه Airfiber بلوک. پدر و مادر من به من کمک کرد تا آن را راه اندازی, و ما قطعا شک و تردید با توجه به نحوه عجیب راه اندازی شد. برای اولین بار شما محل استخراج بیرونی پوشش روی تخت به دنبال درونی ورق. بعد شما ذخیره کردن بلوک ها در کنار هم در بالا و سپس فایل های فشرده را درون ورق بر روی بلوک های به آنها را در محل. اختیاری لایه نرم بعد می رود (که توصیه می کنم مگر اینکه شما واقعا نمی خواهم هر نرمی بر روی تخت خود را). در نهایت شما زیپ بیرونی پوشش بیش از همه چیز و شما خوب به آن بروید! بر خلاف دیگر تشک وجود دارد صفر کردن کشتار با گاز و بدون تورم دوره بنابراین شما می توانید دروغ خود را در تشک جدید ASAP.

پس چگونه من میل آن ؟ آن را بسیار محکم تر از هر تشک من همیشه خواب بودیم اما هنگامی که شما به آن استفاده می شود در نوع خود شگفت انگیز است. من هرگز از خواب بیدار شده تا درد و یا احساس داغ شدن بیش از حد و آن را فقط احساس خوب به خواب. دیگر چیزی که من در مورد آن این است که آن نشسته پایین به زمین نیست فوق العاده بالا مانند تشک های دیگر. آن را کاملا مناسب مینیمالیستی, شیوه زندگی که هیچ اضافی پرکننده و شما می توانید جایگزین قطعات در طول زمان به جای کل تشک. و اگر شما پیدا کنید که آن را بیش از حد سفت یا خیلی پایین به زمین شما همیشه می توانید با استفاده از یک تشک دائم الخمر و یا جعبه بهار.

آن را به عنوان ارزان به عنوان بهترین بودجه تشک مارک های, اما آن را نیز راه کمتر گران تر از مارک های لوکس—و در حال حاضر آن را 100 دلار برای آخر هفته روز یادبود. همچنین حمل و نقل رایگان در همه زمان ها به علاوه 100-شب دوره آزمایشی و 10 سال گارانتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>