این لا انبار تبدیل شد به یک سرد خانه با رنگ و سفارشی سازی

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

من در زندگی این هنرمند ساختمان در سمت جنوب پایان هنر منطقه به مدت پنج سال در حال حاضر با دوست دختر من Casha Doemland و هم اتاقی من بن اسمیت. خام لافت با فرمت مناسب برای کسی مثل من که ترجیح میدهد به قالب فضا با توجه به عملکرد من باید از آن است. زمانی که هم اتاقی من و من به دنبال یک فضا و این یکی آمد در Craigslist من بلافاصله آن را می دانستند بود. من در محل کار در زمان پس از بن کاهش یافته و همه چیز را برای رفتن به ملاقات با مدیر ساختمان (فریاد به روش اليزا و به معنای واقعی کلمه بهترین مدیر ساختمان در جهان).

پس از سه سال که برای اولین بار در فضای دیگر (بسیار بزرگتر) واحد در این ساختمان شد و ما شروع به پریدن کرد بر روی آن بدون تردید. پس از این فضاها را می توان تغییر و اصلاح با این حال شما می خواهم وجود دارد مقدار زیادی از لبه های خشن که نیاز به صاف کردن از دهه مستاجران قبلی’ تغییرات. پس از یک (استرس زا) دو ماه ساخت روند ما را به حال خودمان ساخته شده است بسیار کاربردی سه خوابه زندگی می کنند-کار فضای زیر شیروانی قرار دادن. همه چیز در آپارتمان خودمان ساخته شده است (دیوار اتاق و غیره.) دقیقا متناسب با نیازهای ما.

از آنجا که من یک عکاس توسط تجارت کاربردی فضای استودیو بود اولویت اول است. خوب داشتن کار و زندگی جدایی در زندگی می کنند/فضای کار می تواند دشوار است اما چند داستان ساختار این سقف باعث می شود که بسیار ساده تر. طبقه اول است که در فضای استودیو و اتاق و طبقه دوم آشپزخانه و غذاخوری و اتاق خواب. زمانی که استودیو استفاده نمی شود برای شاخه های عکس آن را تبدیل به یک محل کار برای صنایع دستی, یوگا, موتور سیکلت, ساختمان, پروژه, و غیره. داشتن یک ابزار فضای بزرگ برای ما از هر سه ما تا حد زیادی لذت بردن از کار با دست ما است.

آشپزخانه است و قطعا قلب آپارتمان و اولیه فضای سرگرم کننده; من دوست دارم به طبخ برای مردم تا بدانند یک راه برای ذخیره لازم ملزومات آشپزخانه در حالی که هنوز داشتن صندلی برای بیش از شش قطعا مطلع طراحی فضا. جزیره/نوار فرمت به پایان رسید تا بودن یک راه حل کامل برای همه از این.

آپارتمان درمانی نظرسنجی:

من سبک: تلفیقی از انبار های صنعتی و اواسط قرن مدرن است.

الهام: قابلیت همیشه رانده من سبک طراحی شده است. هدف خاص است ذاتی ،

مورد علاقه عنصر: شش پنجره های سقفی در آپارتمان جنوبی و اجازه دهید نور به دیوار سفید در مقابل آنها و در نتیجه, نرم, نور, در تمام طول روز. قبلی من لافت (در همان ساختمان بود فقط شمال رو به ویندوز ساخته شده است که نور در این آپارتمان یک بهبود است.

بزرگترین چالش: حفظ کاربردی photo studio/فضای کار در حالی که هنوز ایجاد یک فضای که هنوز هم احساس راحت واسوده تمام زمان های دیگر است. و گرما! ما نصب شده 32,000 BTU ductless اسپلیت مینی واحد به نگه داشتن ما سرد است.

Proudest DIY: من بسیار افتخار از منطقه من ساخته شده است طبقه پایین برای من ایستگاه کار. بسیاری از هدف ساخته شده است قفسه بندی برای نگه داشتن عکس تجهیزات سازمان و به دنبال خوش تیپ. که یا جزیره آشپزخانه که در خدمت اهداف چندگانه: یک محل تجمع برای میزبانی شام دبستان فضایی برای پخت و پز بسیار مورد نیاز فضای ذخیره سازی برای آیتم های آشپزخانه و یک خانه برای مایکروویو و توستر. من تا به حال این فلز پا سفارشی طراحی شده توسط یک محلی فلزی فروشگاه برای کمک به حمایت از بالا ضد.

بزرگترین زیاده روی: AC واحد بود که تا کنون گران قیمت ترین قطعه واحد از ساخت و زمان زیادی از تحقیقات دقیق را نصب کنید. داشتن آن قطعا باعث می شود فضای soooo بسیار بیشتر قابل زندگی در لا تابستان است. قبلی ما فضای سرد شد با دو کوچک قابل حمل واحد و تابستانهای خیلی بی رحمانه است. همچنین! مینی ماشین ظرفشویی! بنابراین حیاتی است. آنها از لحاظ فنی طراحی شده برای استفاده از سینک spigot اما من که فوق العاده من زد آب به طور مستقیم به آن.

بهترین توصیه: همیشه شروع با تابع اول است. در نظر بگیرید که چگونه از این فضا استفاده می شود قبل از شروع به تزئین. و سپس پیدا کردن یک راه را که قابلیت زیبا.

خود را چه خانه بهترین راز ؟ همیشه داشتن یک خانه برای همه چیز خود را! و اگر همه چیز خود را ندارد و یک خانه ساخت یکی از آنها را! وجود دارد هیچ چیز رضایت بخش تر از داشتن یک خاص و عمدی محل برای قرار دادن همه چیز خود را. و پلی اورتان! شما واقعا می تواند در بالا بردن تخته سه لا ساخت و ساز با صرف وقت اضافی و تلاش برای به پایان چوب زیبایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im