“این است که چرا حقیقت پنهان شده بود”: راهول گاندی در RBI را Defaulters لیست

'This Is Why Truth Was Hidden': Rahul Gandhi On RBI's Defaulters List

کنگره رهبر Rahul Gandhi دولت را متهم به پنهان کردن لیست از defaulters.

دهلی نو:

کنگره رهبر راهول گاندی در روز سه شنبه در گوشه ای دولت بعد از بانک مرکزی هند (RBI) منتشر شده یک لیست از بالا 50 عمدی defaulters از تقلب متهم هندی, بانک گفت که BJP بود “مخفی” از لیست از مجلس به دلیل آن را شامل دوستان از حزب حاکم است.

“من یک سوال ساده در مجلس – tell me به نام 50 بزرگترین بانک scammers. وزیر دارایی حاضر به پاسخ. در حال حاضر RBI قرار داده نام Nirav Modi, Mehul Choksi و دیگر BJP دوستان در این لیست است. این است که چرا آنها مخفی حقیقت از مجلس” آقای گاندی توییتی هندی همراه با یک ویدیو.

راهول گاندی حمله پس از کنگره کشف و ضبط یک پاسخ توسط RBI به حق دسترسی به اطلاعات (RTI) نرم افزار ثبت شده توسط فعال ساکت Gokhale است که در آن بانک مرکزی ذکر شده در بالا 50 عمدی defaulters متهم به فریب دادن, هندی, بانک ها و وام های گرفته شده توسط آنها که بوده اند نوشته شده است.

کنگره گفته است که نارندرا نخست وزیر دولت تا به حال “چشم پوشی” Rs 68,607 کرور در وام های 50 defaulters از جمله فراری انجام کسب و کار Nirav Modi, Mehul Choksi و ویجی Mallya.

کنگره همچنین ادعا شده است که دولت چشم پوشی وام به ارزش تومان 6.66 لاخ کرور پس از 2014 تا سپتامبر 2019.

کنگره رئیس سخنگوی Randeep Surjewala منتشر شد لیست بالا defaulters وام در کشور به عنوان در هر RTI پاسخ و خواستار پاسخ از نخست وزیر که چرا وام های خود بودند بخشیده است.

“این یک مورد کلاسیک از ترویج “گول زدن فریب و ترک” سیاست دولت مودی که دیگر نمی تواند پذیرفته شود و نخست وزیر برای پاسخ به” او به خبرنگاران گفت: از طریق ویدئو کنفرانس.

آقای Surjewala همچنین گفت: “این نشان دهنده misconceived اولویت و نادرست نیت دولت مودی”.

هند سیستم بانکی است که وضعیتی وخیم در زیر بیش از 10 لاخ کرور در بدهی های بد با توجه به آژانس خبری رویترز که آورده شده است به تمرکز شدید پس از یک تعداد حوادث میلیاردرهای فرار از کشور برای فرار از پیگرد قانونی در سال های اخیر و فاجعه آمیز بحران های مالی در بالا مشخصات موسسات.

در حالی که مخالفان به سوال نزدیکی BJP به rogue کسب و کار و صاحبان آنها دولت را مقصر بسیاری از رسوایی در کنگره که در قدرت بود قبل از سال 2014 گفت: آن را تا به حال تنها به کمک کشف کلاهبرداری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو