ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

یک شب در حالی که از دیدن پدر و مادرم چند سال قبل پدرم بريدن یک صندلی از زیر زمین برای پسر من است. این صندلی من نشست و برای صدها نفر از وعده های غذایی خانواده به عنوان یک کودک; سپس آن را به حال ساخته شده راه خود را از طریق برخی از جوان عموزاده و بدست رنگ سفارشی کار در طول راه. نه یک صندلی بالا و نه در اندازه کامل صندلی این صندلی طراحی شده به طور خاص برای یک بچه کوچک. پسر من آن را دوست داشتم. با یک زیر پایی برای خود کوچک و یک صندلی قرار داده است که او را در ارتفاع مناسب برای رسیدن به مواد غذایی خود را پسر من نشسته هنوز برای بسیار طولانی تر از او معمولا در خود تقویت کننده صندلی در خانه.

به عنوان به زودی به عنوان ما به خانه من سعی کردم گوگل راه برگشت به این صندلی از دوران کودکی من. من آماده برای خرید و بازی شیر یا خط ما ترد تقویت کننده صندلی یک بار و برای همه است. من سعی کردم “کودک نو پا صندلی” “, بچه, صندلی” “بچه بزرگ صندلی بالا” و در نهایت, من نمیفهمد که این در بین صندلی است که به نام “جوانان صندلی.” IKEA باعث می شود یک تعداد انگشت شماری (آنها تماس بگیرید “junior” صندلی) از جمله یک دوک نخ ریسی پشت مدل که مسابقات بسیار خوبی با ما مورد ضرب و شتم تا پل McCobbs. اما دیگر از IKEA من فقط می تواند پیدا کردن یک خرده فروش YouthChairStore.com که به فروش می رساند هر چیز دیگری با یک صندلی با ارتفاع حدود 20 اینچ. در آن زمان من یک ویرایشگر در پدر و مادر مجله. بنابراین هنگامی که صبح روز دوشنبه آمد و از من پرسید من همکار شده بود که در این مجله برای نزدیک به 20 سال اگر او می دانست که از هر کس دیگری فروش “جوانان صندلی” و او اعتراف او نیست هر چند او با اشاره به این که کلاسیک تریپ Trapp صندلی می تواند تنظیم شود به آن ارتفاع.

من جلو رفتم و خریدم IKEA های چوبی AGAM junior صندلی (به عنوان دیده می شود در منطقه ناهار خوری بالا, اما آنها همچنین فروش های پلاستیکی نسخه بیش از حد) و مادر من خریدم دو تا از آنها را به عنوان به خوبی به طوری که هر grandkid می تواند صندلی خود را اندازه برای وعده های غذایی خانواده در خانه او. من دوست دارم جوانان ما صندلی—و همه از دوستان من با بچه های جوان آن را می دانم چون من نمی خفه شو در مورد چگونه بزرگ هستند! هر بار که من یک کودک به سختی قادر به رسیدن به جدول در یک فرد بالغ صندلی من از پدر و مادر “آیا شما تا کنون شنیده ام از جوانان صندلی؟”

زمانی که Coronavirus آمار New York City, من خانواده تصمیم گرفت به خارج از شهر. ما به طور موقت حفاری شام در رشد و صندلی رو بسیار wiggly. پسر ما است که به طور معمول خیلی خوب در صرف غذا تا به حال زمان سخت ماندن در صندلی خود را. یک چند هفته پیش ما رفت و به دیدار مادر بزرگ برای اولین بار. تقریبا بلافاصله پسر من خال خال آشنا صندلی و گفت: “من صندلی!” شما احتمالا می توانید حدس بزنید که در آن این است که: به عنوان به زودی به عنوان او را در حق او به اندازه صندلی صرف غذا antics حل و فصل را به یک مقدار قابل تحمل تر از سطح. من مطمئن هستم که آن را همه در مورد صندلی اما آنچه که من جای تعجب است که چرا بیشتر تولید کنندگان نیست پریدن از روی جوانان صندلی قطار ؟

وجود دارد ده ها تن از صندلی های بالا و تقویت کننده صندلی در بازار است که در خدمت یک بچه کمتر از دو سال از زندگی خود را, اما این صندلی ساده است که در خدمت بچه ها برای سال های بسیاری هستند و چند دور بین. من دوست دارم برای دیدن جوانان صندلی از هر مبلمان شرکت در طیف وسیعی از سبک های از شیک و مدرن به کشور جذاب است. تا آن زمان, اما, IKEA کردم شما پوشیده شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

آموزش سئو