درست مانند بسیاری از رویدادهای دیگر (مانند کوچک ما/سرد را تجربه کنید!), سلطنتی باغبانی جامعه خود را سالانه چلسی باغ نمایش مجازی برای اولین بار در 107 سال است. در حالی که آن را نه بیش از horticulturalist کارشناسان در حال حاضر مشترک فراوانی از راهنمایی در مورد چگونه به موفقیت در رشد گیاهان خود را—از جمله راه های هوشمندانه در مورد چگونه برای جلوگیری از overwatering آن است.

هر روز صف در دسترس است برای مشاهده بر روی RHS وب سایت و پنج شنبه بود و پر از نکات مفید در مورد چگونه به رشد سبزیجات خود و گل. یک پنل پاسخ به سوالات مخاطبان در مورد باغبانی در محل چهار RHS باغبانی, مشاوران, که در طی آن horticulturist Lenka کوک ارائه یک راه حل ساده برای فهمیدن اینکه آیا یا نه شما گیاه overwatered: به طور منظم احساس و وزن خود را.

“یک چیز است و لمس کردن کمپوست و نکته دیگر این است که چیدن آن و وزن کمپوست در طول زمان…شما استعداد آن را” کوک گفت: در طول تصویری پنل. او توضیح داد که چگونه او می تواند بگوید اگر گیاه نیاز به آب بیشتر و یا اگر او ممکن است در حال حاضر بیش از حد آن و اضافه نمی کنه.

در علاوه بر این به این ساده و در عین حال مفید آبیاری نکته پانل همچنین ارائه مشاوره در مورد چگونه برای شروع باغ خود را امروز. پایین را نگاه کنید برای پاسخ به سوالات است که ممکن است به شما کمک کند در طول خود را باغبانی تلاش:

1. چه میوه ها یا سبزیجات بهترین برای شروع ؟

هیچ یک پاسخ برای این اما شایع ترین پیشنهاد گزینه از پنل بود توت فرنگی. میوه دانه ها سریع برای آمدن به کشت و رشد را می توان در زمین و یا ظروف. پیشنهادات دیگر شامل تمشک, سیب زمینی و گوجه فرنگی.

2. آیا من نیاز به چرخش محصولات کشاورزی ؟

با توجه به RHS باغبانی مشاور نیکولا بارکر مهم برای دراز مدت محصول بهداشتی بنابراین پاسخ این سوال در اینجا این است که بله. “برنامه ریزی کلیدی است و هدف اصلی این است که برای ساخت تا در برابر آفت کش ها و بیماری خود را حفظ خاک سالم و باروری است.”

3. بهترین گیاهی چندساله برای یک جامعه باغ ؟

کوک به ذکر است که مورد علاقه او است و مارچوبه. با وجود شما نیاز به صبر کنید تا یک زن و شوهر از سال به تخت تاسیس و شروع به برداشت, برش مارچوبه می تواند به دو دهه است.

RHS باغبانی مشاور جان Wheatley پیشنهاد ریشه ریواس که او را دوست دارد و پیازچه. “[آنها] کاملا فوق العاده با تخم مرغ آب پز در یک ساندویچ…شما نمی توانید ضرب و شتم پیازچه. آنها آخرین زمان طولانی در یک باغ است.”

4. که گل به بهترین رشد و برش برای ترتیبات?

Wheatley که بزرگ شده احاطه شده توسط هنر گل, پیشنهاد پاییز گل زبان درقفا, clarkia ، delphiniums ، و “قطع و دوباره شکوفه” گل کوکب. سریلانکا اولین توصیه شد لاله که شما می توانید آن را با پیاز که آن را به تولید. و اگر شما علاقه مند به اضافه کردن برخی از شاخ و برگ به آرایش خود را, او پیشنهاد رشد اکالیپتوس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de