این دست پایین بهترین راه برای حرکت یک تشک

وجود دارد فقط چیزی در مورد خواب بر روی تشک مناسب. آن را بسیار راحت آن را گرم و نرم آن کمک می کند تا شما به خواب رفتن و خواب ماندن… این اساسا یک خواب تزریق ابر که حواله شما را به سرزمین خواب وخیال. (شما می توانید بگویید من عشق من تشک؟) آخرین چیزی که شما می خواهید برای تشک خود را برای تبدیل شدن به آسیب دیده در طول حرکت می کند. با که در ذهن ما خواسته کارشناسان به طرح بهترین روش برای حرکت تشک خود را. در اینجا چیزی است که آنها تا به حال به می گویند.

اولین و مهم ترین بخش از حرکت یک تشک است آن را به یک تشک کیسه. این ضخامت کیسه های پلاستیکی را می توان از هر حرکت فروشگاه عرضه اگر شما نمی نجات یک تشک شما در اصل در آمد. کیسه های پلاستیکی خواهد بود یک سپر در برابر خاک و اشک.

“شما صرف بیشتر وقت خود را بر روی تشک می گوید:” اریک ولش مدیر عملیات آموزش در نسیم تا حدی غول شرکت در حال حرکت در بوستون. “این بسیار مهم است که مطمئن شوید آن را تمیز باقی می ماند.”

راشل لیون بازاریابی و توسعه کسب و کار مدیر در المپیا در حال حرکت موافق و اشاره کرد که حتی “اگر شما فقط آن را در جلوی خانه لحظه ای” تشک شما می توانید خیلی کثیف حق دور اگر آن را در یک کیسه.

اگر شما لازم نیست که یک کیسه قرار دادن آن در یک لایه ضخیم از بسته بندی های کوچک و سپس قرار دادن آن دوباره در حال حرکت پتو. اگر شما با استفاده از محرک آماده به پرداخت کمی بیشتر در پایان به دلیل وقت اضافی آن را به بسته بندی کردن. اگر شما یک تشک, شما همچنین ممکن است در نظر با استفاده از یک تشک حامل. این کیسه های ضخیم تر است که باید دستگیره در هر پایان و رفتن حدود یک سوم از راه را تا تشک را قادر می سازد شما را به “آن را حمل در زنجیر” ولش می گوید. آنها مفید است اگر شما با استفاده از محرک و می خواهم که به فکر اشک و خش بر روی دو تشک و دیوار.

تحت هیچ شرایطی نباید شما خم تشک خود را—آن را بیش از احتمال آن را خراب کردن. چرخش آن تلنگر در اطراف آن زاویه آن برای دیدن اگر آن را از طریق درب شوید. اما تاشو یا خم? که هیچ-هیچ.

“هنگامی که شما خم آن را در نیمی از شما در حال به خطر انداختن تشک” ولش می گوید. “این ممکن است نگاه خوب زمانی که آن را به عقب می رود روی تخت اما با گذشت زمان شما در حال رفتن به احساس توده.”

اگر شما زندگی می کنند در یک ساختمان با تنگ یا کوتاه راه پله انجام بهترین خود را به حرکت تشک خود را از طریق فضا—در حالی که آگاه از وسایل نور و بارانی سران لیون می گوید:—اما اگر شما فقط می تواند آن را دریافت کند شما بهتر است با استفاده از یک جرثقیل و یا دست عمل بالا بردن آن از طریق یک نوار لغزنده پنجره بر روی عرشه.

“گرفتن یک جرثقیل در خارج وجود دارد برای چند صد دلار ارزان تر از خم یک تشک و نیاز به خرید یکی از جدید” ولش اخطار می دهد.

انتخاب نقطه سمت راست در کامیون

را انتخاب کنید قرار دادن تشک خود را در کامیون عاقلانه است. شما می خواهید آن را در یک نقطه که محافظت از هر آب که ممکن است نفوذ در اگر آن را به باران یا برف می آید و شما می خواهید آن را درست و تخت در برابر هر دو دیوار کامیون یا پشت بار (اگر آن را به اندازه کافی دور از درب). قرار دادن برخی از پتو یا مقوا پایین برای اولین بار به جای تشک راست بر روی آنها و امن آن را به هر یک از جعبه بهار اضافی مقوا ورق و یا یک دیوار جامد از جعبه. استفاده از تسمه در صورت امکان: بند ناف طناب از ارتفاع قلاب می آیند سست و پاره کردن تشک پارچه.

چگونه برای آماده سازی تخصص تشک

همان کسانی که قوانین اعمال نمی به هر نوع از تشک ، تخصص آنهایی که مثل خواب تعداد تخت ها و تشک های tempurpedic برای نیاز به مراقبت های خاص.

“Tempurpedics باید صاف نگه داشته تا آنجا که ممکن است” ولش می گوید. حتی اگر شما می توانید آن را به صورت عمودی (برای کوتاه تر حرکت می کند) نگه داشتن آن را به عنوان صاف به عنوان شما می خواهد حفظ یکپارچگی تخت و صرفه جویی در شما یک خرید گران قیمت اگر آن را آسیب دیده می شود.

خواب تخت شماره نیز نیاز به ملاحظات خاص لیون می گوید. شما هم نیاز به قطع الکترونیک خود را پس از صحبت با تولید کننده و یا استخدام یک متخصص به بیرون می آیند و آن را قبل از حرکت می کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>